اهمیت جزوات دانشگاه فرهنگیان در فرآیند یادگیری دانشجویان

اهمیت جزوات دانشگاه فرهنگیان در فرآیند یادگیری دانشجویان
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

در سال‌های گذشته کنکور دانشگاه فرهنگیان بر اساس نتایج کنکور سراسری اعلام می‌شد. در آن سال‌ها دانشگاه فرهنگیان بر اساس تراز و رتبه داوطلبان، آن‌ها را برای مصاحبه دعوت می‌کرد؛ بنابراین داوطلبان نیازی نبود از جزوه خاص و یا از منابع جداگانه‌ای استفاده نمایند. اما از امسال و برای کنکور دانشگاه فرهنگیان سال 1402 به بعد، نیاز به جزوات آموزشی خاص برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارید. از این رو ما در این مقاله جزوات مورد نیاز برای قبولی در این دانشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

پیدا کردن جزواتی که مخصوص قبولی در دانشگاه فرهنگیان باشد، تقریباً ممکن نیست. زیرا هنوز هیچ مؤسسه و یا حتی خود سازمان سنجش جزوات دانشگاه فرهنگیان را ارائه نداده است؛ بنابراین برای کنکور سال 1402 شما باید دروس تخصصی خود را مطالعه کرده و بعد از آن به سراغ دو منبعی که آموزش و پرورش به عنوان جزوات دانشگاه فرهنگیان با نام‌های هوش و استعداد معلمی و تعلیم و تربیت اسلامی است، بروید. یک منبع دیگر وجود داشت به نام فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی که برای کنکور امسال حذف گردید.

متأسفانه، از آنجایی که هیچ معیار واحدی برای سنجش و تمرین هوش و استعداد وجود ندارد، دور از انتظار نیست که هیچ منبعی هم برای هوش و استعداد معلمی وجود ندارد. شما می‌توانید برای این بخش از کنکور دانشگاه فرهنگیان، از جزوات و یا کنکورهای سال‌های قبل دکتری و آزمون‌های استخدامی استفاده نمایید. اما برای بخش تعلیم و تربیت اسلامی، شما می‌توانید از جزوه دانشگاه فرهنگیان که از سوی سازمان سنجش منتشر شده است استفاده نمایید. همچنین می‌توانید از طریق مشاوران ما در گروه مهندس حسین بنائی، به این جزوت دسترسی داشته باشید.

 جزوات دانشگاه فرهنگیان را چگونه تهیه کنیم؟

مؤسسات غیرمجاز بسیاری وجود دارند که ادعا می‌کنند جزواتی را تدارک دیده‌اند که می‌تواند شما را در قبولی در دانشگاه فرهنگیان موفق کند، اما باید بدانید که سازمان سنجش به تازگی منابع را معرفی کرده است و مؤسسات بزرگ آن‌قدری زمان نداشته‌اند تا بتوانند جزوه دانشگاه فرهنگیان را برای این زمینه طراحی کنند. از این رو هر گونه تبلیغ در این زمینه را با دید شک و تردید نگاه کنید.

از طرفی شما برای قبولی در کنکور فرهنگیان نیازی به جزوه خاصی ندارید. زیرا که سوالات دفترچه اول شما از همان دروس اختصاصی خود (مثلاً برای رشته تجربی زیست‌شناسی، زمین‌شناسی، شیمی، فیزیک و ریاضی) است و دفترچه دوم شما مربوط به سوالات تخصصی و از جزوه دانشگاه فرهنگیان است. برای همین تنها خواندن منبع معرفی شده از سوی سازمان سنجش برای تعلیم و تربیت اسلامی کفایت می‌دهد. همچنین ما توصیه می‌کنیم که جزوه هوش و استعداد معلمی را از مشاوران مهندس حسین بنائی بخواهید.

پیگیری کنکور فرهنگیان و یا دسترسی به جزوه دانشگاه فرهنگیان از طریق مشاوران، بسیار راحت‌تر و آسان‌تر از پیدا کردن آن در بستر اینترنت و یا مؤسسات است. مشاوران این راه را برای بسیاری از متقاضیان کنکور فرهنگیان رفته‌اند. آن‌ها می‌دانند که کدام جزوه هوش و استعداد معلمی می‌تواند شما را بهتر برای کنکور آماده سازد. علاوه بر این، رسالت یک مشاور آن است که شما را برای کنکور آماده سازد و زمان‌بندی درست را در اختیار شما قرار دهد تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به خواندن همه دروس دکتری بپردازید.

از این رو داشتن یک مشاور که همراه شما باشد، می‌تواند این مسیر را برای شما هموارتر کند. از طرفی مشاوران ما در گروه مهندس حسین بنائی به اساتیدی دسترسی دارند که می‌توانند شما را در پاسخ‌دهی به سوالات هوش و استعداد معلمی راهنمایی نمایند. از طرفی مشاوران برای شما برنامه مطالعاتی مدون طراحی می‌کنند که بتوانید در این ماه‌های پایانی منتهی به کنکور، بیشترین نتیجه را کسب کنید. شما می‌توانید برای برقراری ارتباط با مشاوران ما، با شماره‌های 09121965703  و  02144254030 تماس بگیرید.

 جزوات دانشگاه فرهنگیان بهترین منبع برای کنکور فرهنگیان

جزوات دانشگاه فرهنگیان برای هر رشته متفاوت است. از این رو هر رشته باید دروس تخصصی خود را مسلط بوده و سپس به خواندن جزوات دانشگاه فرهنگیان بپردازد. برای همین خواندن کنکور فرهنگیان به ترتیب همان کنکور اصلی است. شما باید تست زنی دروس تخصصی خود را داشته باشید و سپس به خواندن دروس اختصاصی دانشگاه فرهنگیان بپردازید.

سعی کنید که مهارت خود را در تست زنی افزایش دهید. سعی کنید بر مطالب درسی خود تسلط کافی داشته باشید. تنها در این صورت است که می‌توانید کنکور فرهنگیان را با یک رتبه خوب قبول شوید. بیش از اندازه نگران دو منبع معرفی شده از سوی آموزش و پرورش نباشید. این منابع نیز با یک برنامه‌ریزی صحیح می‌تواند خوانده شوند.

تنها کافی است از کسانی کمک بگیرید که این مسیر را به خوبی می‌شناسند. یعنی مشاوران. علاوه بر جزوات دانشگاه فرهنگیان، شما باید بر سوالات مطرح شده در روز مصاحبه نیز تسلط داشته باشید. سوالات تخصصی و سوالات مربوط به احکام را باید بدانید. برای همین است که قبول‌شدگان در دانشگاه فرهنگیان حتماً قبل از مصاحبه با یک مشاور صحبت می‌کنند.

 مطالعه برای کنکور را باید از همان تابستان و یا مهر آغاز گردد. اما به دلایلی همه داوطلبان نمی‌توانند در زمان مناسب مطالعه خود را شروع کنند و همین موضوع باعث استرس آن‌ها شده و سعی می‌کنند با رها کردن همه چیز، خود را از این استرس آزاد کنند. اما این راه درستی برای قبولی در دانشگاه نیست. بلکه شما باید حتماً از مشاور کمک بگیرید تا بتوانید برای زمان باقی مانده برنامه‌ریزی کنید.

در حقیقت مشاوران می‌توانند شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای کنکور آماده سازند. از طرفی آن‌ها لیست جزوات دانشگاه فرهنگیان و منابع صحیح را دارند که می‌تواند به شما در موفقیت کنکور کمک کند. علاوه بر این، با داشتن یک همراه که به شما تاریخ‌های مهم را یادآور می شود و یا خود پیگیر کار شما است، می‌تواند قوت قلبی برای قبولی در آزمون فرهنگیان باشد.

مشاوران همچنین می‌توانند روزهای قبل از مصاحبه، شما را برای شرکت در مصاحبه آماده سازند. آنها با هماهنگی‌های لازم از شما سوالاتی را خواهند پرسید که در روز مصاحبه مطرح می شود. برای همین است که تعداد مشاوران گروه مهندس حسین بنائی هر روز بیشتر می‌شوند تا بتوانند از پس پاسخگویی به این نیاز داوطلبان بر بیایند.

 جزوات دانشگاه فرهنگیان را با کمک مشاوران مهندس حسین بنائی مطالعه کنید

در این مقاله با جزوات دانشگاه فرهنگیان آشنا شدید. همچنین می‌توانید از این مقاله به اهمیت مشاور برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان پی ببرید. ما سعی کردیم تا شما را با منابع صحیح آشنا سازیم و راهی را به شما نشان دهیم که بتوانید به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید