چرا باید از پکیج مصاحبه فرهنگیان برای قبولی در مصاحبه استفاده گردد؟

چرا باید از پکیج مصاحبه فرهنگیان برای قبولی در مصاحبه استفاده گردد؟
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

شرکت در آزمون فرهنگیان از سال 1402 به بعد با رویکرد متفاوتی همراه است. زیرا که از امسال به بعد آزمون فرهنگیان به صورت جدا گانه و با منابع متفاوت برگزار خواهد شد. از این رو آگاهی از منابع و نحوه درصد های موردنیاز برای قبولی در این آزمون، تنها راه مطمئین شدن برای قبولی در آزمون و مصاحبه فرهنگیان است.

برای همین است که بسیاری از متقاضیان و داوطلبان شرکت کننده در آزمون، به دنبال پکیج مصاحبه فرهنگیان هستند. پکیجی که در آن تمامی نکات مهم روز مصاحبه ذکر شده باشد. ما نیز بر حسب درخواست های مکرر شما عزیزان، مقاله ای تحت همین عنوان آماده ساخته ایم، تا شما بتوانید با مطالعه آن، به هر آنچه نیاز دارید، دست یابید.

بیشتر داوطلبان به دنبال تضمینی برای قبولی در آزمون‌های خود هستند. اما باید عنوان کرد که تنها به ‌صرف خرید پکیج مصاحبه فرهنگیان، نمی‌توان تضمین داد که قبولی در این آزمون صددرصدی است. بلکه شما باید در کنار خرید پکیج مصاحبه فرهنگیان، حتماً از مشاوره‌های خبره مهندس حسین بنائی نیز بهره‌مند شوید.

پکیج مصاحبه فرهنگیان یکی از بهترین پکیج‌ها برای قبولی در این دانشگاه است. این پکیج شامل تمامی مواردی است که هر متقاضی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان به آن نیاز دارد. در حقیقت ما در پکیج مصاحبه فرهنگیان خود، علاوه بر جزوات آموزشی، کلیه سوالات مصاحبه سال‌های قبل را قرار داده‌ایم. این سوالات اعم از سوالات فرهنگی، علمی، سیاسی و تاریخی است. این پکیج در سال‌های قبل راهنمای راه بسیاری از داوطلبان بوده است و هر ساله مطابق با نیاز داوطلبان به روز رسانی می‌گردد.

به همین دلیل است که بیش از 70 درصد داوطلبان بعد از خواندن این پکیج و دریافت مشاوره‌های تخصصی (09121965703 و 02144254030) در خصوص قبولی در دانشگاه فرهنگیان، توانسته اند مصاحبه را به بهترین نحو پشت سر بگذارند.

 پکیج مصاحبه فرهنگیان شامل نکات مهم و ضروری برای جلسه مصاحبه است

در زیر لیستی از مدارک مهم و ضروری که جزئی از  پکیج مصاحبه فرهنگیان محسوب می‌شوند را برای شما لیست کرده‌ایم. توجه داشته باشید که مدارک به ترتیب در پوشه قرار بگیرند.

 1. به همراه داشتن یک عدد پوشه.
 2. گذاشتن اصل یا کپی مدرک دیپلم یا گواهی موقت با مهر و امضای مدیر مدرسه در پوشه مورد نظر.
 3. قرار دادن اصل یا کپی مدرک پیش‌دانشگاهی و یا گواهی موقت برای نظام قدیم.
 4. به همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه بعلاوه اصل و کپی کارت ملی هوشمند.
 5. داشتن اصل یا کپی برابر اصل کارنامه سالانه سه سال آخر تحصیلی و یا ریز نمراتی که معدل در آن درج شده باشد.
 6. به همراه داشتن فیش واریزی مبلغی که هسته گزینش تعیین کرده است (حتماً پول نقد و عابر بانک همراهتان باشد).
 7. قرار دادن 6 قطعه عکس 3*4 که پشت‌نویسی‌شده باشند در یک پاکت و در پوشه مصاحبه (پشت‌ نویسی به صورت نام و نام خانوادگی همراه با کد ملی).
 8. ارائه اصل و کپی مدارک و مستندات در زمینه داشتن فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی (مانند لوح تقدیر و..)
 9. دانلود، تکمیل و به همراه داشتن فرم شماره 1 و 2.

در روز مصاحبه شما باید سه مرحله را طی کنید:

 1. مرحله اول گذراندن معاینه پزشکی است. در این مرحله فرد از لحاظ سلامت جسمانی و نداشتن نقص‌ عضو مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 2. مرحله دوم شرکت در مصاحبه تخصصی است. در این مرحله فرد باید بتواند به سوالات تخصصی رشته خود پاسخ دهد.
 3. مرحله آخر پاسخگویی به سوالات عمومی و دینی می‌باشد.

ریز جزئیات این مراحل در پکیج مصاحبه فرهنگیان گفته شده و از طریق مشاوره‌های ما قابل یادگیری است. ضمنا ما تنهای مجموعه ای هستیم که ضمانت قطعی برای قبولی در مصاحبه دانشگاه رو میدیم؛ پس با خیال راحت میتونید روی کمک ما حساب باز کنید.

 پکیج مصاحبه فرهنگیان یکی از بهترین روش ها برای قبولی در آزمون فرهنگیان

رد شدن در مصاحبه فرهنگیان می‌تواند به دلیل کمبود امتیاز در سه مرحله قبل باشد. در حقیقت عدم دریافت امتیاز کافی در سه مرحله زیر می‌تواند باعث رد شدن شما در مصاحبه گردد:

 1. معاینات پزشکی
 2. مصاحبه تخصصی
 3. مصاحبه عمومی

 معاینات پزشکی در روز مصاحبه شامل معاینه بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، اندازه قد و وزن و فشارخون و… است. وجود نقص جدی جسمانی مانند دید کم چشم‌ها، شنوایی ضعیف، وزن خیلی بالا و… به صورتی که روی کیفیت فعالیت‌های این داوطلب به عنوان معلم تأثیرگذار باشد، اجباراً در مصاحبه فرهنگیان و تربیت‌معلم رد خواهد شد.

 در مصاحبه تخصصی از داوطلب خواسته می‌شود که برای چند دقیقه برای مصاحبه‌گرها مطلبی را تدریس نماید. در این زمان مصاحبه‌گرها بر روی شیوه تدریس، توانایی مدیریت شرایط مختلف، طرز برخورد و رفتار داوطلب توجه و تمرکز بسیاری خواهند داشت. پس اگر داوطلب نتواند در زمان پرسیدن سؤال‌های مختلف و موقع اجرای نمونه تدریس به خوبی شرایط رو مدیریت کند، احتمال رد شدن در مصاحبه تخصصی بسیار بالاست. 

در این مرحله از مصاحبه، تمرکز مصاحبه‌گر بیشتر بر روی دانش و اطلاعات دینی داوطلب است. البته نوع پوشش متقاضی چه پسر چه دختر نیز می‌تواند بر روی نتیجه این مصاحبه مؤثر باشد؛ بنابراین اگر با پوشش مناسب نباشد و یا نتوانید به خوبی به سؤالاتی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ بدهید، احتمال ردش شدن در مصاحبه عمومی نیز وجود دارد. به همین دلیل استفاده از پکیج مصاحبه فرهنگیان می‌تواند در این مرحله به شما بسیار کمک نماید.

در روز مصاحبه و در میان داوطلبانی که برای مصاحبه آمده‌اند، افرادی حضور دارند که کارشان بررسی رفتار و حرکات شما است. به همین منظور باید در نهایت متانت و ادب، بر سر جای خود نشسته تا نوبت مصاحبه شما فراهم شود. دقت داشته باشید که می‌توانید ریز جزئیات رفتارشناسی در روز مصاحبه را از مشاوران ما یاد بگیرید.

 پکیج مصاحبه فرهنگیان را می توانید همراه با مشاوره های رایگان دریافت نمایید

یکی از مزایایی استفاده از پکیج مصاحبه فرهنگیان این است که در این پکیج پاسخ‌های کامل و قانع‌کننده‌ای برای سؤالاتی غیرمعمول در آن نوشته شده است. از جمله این سوالات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

از سوالات مهم در مصاحبه تخصصی که به آن در پکیج مصاحبه فرهنگیان پرداخته‌ایم، این است که چرا شغل معلمی رو انتخاب کرده‌اید؟

 در پاسخ‌دهی به این سؤال اکثر داوطلبان بیان می‌کنند که به شغل معلمی علاقه‌مند هستند در صورتی که این پاسخ بسیار کلیشه‌ای می‌باشد. در حقیقت موقع پاسخ‌دادن به سؤال باید کمی خلاق باشید و مثلاً پاسخ دهید که در دوران تحصیل خود توانسته‌اید مسئولیت‌های مشابه معلمی مانند ارائه‌بخش‌های از کتاب، همیار مدرسه، سرگروه تیم و… را بر عهده بگیرید. همچنین می‌توانید بیان کنید که همان دوران کودکی به آموزش ‌دادن علاقه داشته‌اید و این کار را برای دانش‌آموزان کم سن و سال تر انجام می‌داده‌اید. در حقیقت هر چه پاسخ شما واقعی‌تر باشد، مصاحبه‌گر بیشتر قانع می‌شود.

 پکیج مصاحبه فرهنگیان راهی مطمئن برای قبولی در دانشگاه

خرید پکیج مصاحبه فرهنگیان می‌تواند به قبولی شما در مرحله اول آزمون و حتی در مصاحبه فرهنگیان نیز کمک کند. اما مسئله این است که آیا تنها خرید این بسته‌های مشاوره و آزمون کافی است؟ باید بگویم که دریافت مشاوره‌های تخصصی در خصوص مصاحبه و حتی در طول دوران درس خواندن می‌تواند تا حد بسیاری در ایجاد انگیزه و حتی راهنمایی در خصوص رعایت نکات پوششی، رفتاری و جمع‌آوری مدارک و کلاً آمادگی برای قبولی در مصاحبه فرهنگیان مؤثر باشد. از این رو ما پیشنهاد می‌دهیم که از طریق شماره‌های 09121965703 و 02144254030 با مشاوران مادر ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم جهت موفقیت در آزمون فرهنگیان به شما ارائه دهند.

در این مقاله در خصوص پکیج مصاحبه فرهنگیان و اینکه این پکیج چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه می‌تواند به شخص در قبول شدن مصاحبه فرهنگیان کمک کند، پرداخته‌ایم. علاوه بر این، در این مقاله شماره مشاورانی قرار داده شد که می‌توانند به صورت تخصصی در این زمینه به شما کمک نمایند.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید