دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
4.5/5 - (4 امتیاز)

آیا فرمول‌های ریاضی شما را نیز گیج و کلافه می‌کنند؟ یا پیداکردن سوالات در متن برای شما نیز سخت است؟ اصلاً روش خواندن ریاضی را می‌دانید؟ مهم‌تر از آن، چگونه و از کجا باید به دانلود جزوات و یا نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی می‌پردازید؟ اگر شما نیز از آن دسته دانش‌آموزان کنجکاو هستید، پس با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را در رسیدن به نمونه سوالات و جزوات برتر راهنمایی کنیم.

اول آنکه باید بدانید که جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی را برای چه مرحله‌ای از یادگیری می‌خواهید، سپس به دنبال مناسب‌ترین جزوه برای تقویت یا کسب نمره عالی باشید. شاید از خود بپرسید مگر این دو با یکدیگر فرق دارند؟

باید بگوییم، بله با یکدیگر متفاوت هستند. دانش‌آموزان بهتر است بدانند که برای هر زمان از سال تحصیلی باید از یک نوع جزوه و یا نمونه سوال استفاده گردد. برای همین است که ما برای هر کتاب سه نوع جزوه و نمونه سوال معرفی می‌کنیم (مانند: نمونه سوالات شیمی دهم تجربی، نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی و نمونه سوالات زیست دهم تجربی).

ریاضی دهم تجربی از 7 فصل تشکیل شده است که هر فصل آن پیش نیاز دو سال آینده می‌باشد. بنابراین یادگیری این مباحث می‌تواند نه تنها شما را در امتحانات نهایی موفق کند، بلکه پایه های قوی برای سال‌های آینده شما نیز باشد. اما ما در جزوات خود بر کدام مبحث بیشتر تأکید داریم؟

ما سعی کرده‌ایم که با کمک نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی به شما نشان دهیم که از هر مبحث چه سؤالاتی و چه تعداد طرح می‌شوند. مثلاً یکی از مباحث مهم و اصلی در ریاضیات، حل معادلات و نامعادلات است که شما در سال دهم تنها با برخی از مدل‌های آن‌ها آشنا می‌شوید. برای همین شما باید این مدل‌های پایه را به‌خوبی تمرین کرده تا بتوانید هر نوع معادله و نامعادله‌ای را که در امتحان برای شما طرح می‌شود را حل کنید.

ما در جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی، برای هر مبحث بیش از صد ها نمونه سوال در بسته آموزشی خود قرار داده‌ایم. نمونه سؤالاتی که جمع‌آوری‌شده از امتحانات سال‌های قبل بوده‌اند و در مدارس نمونه سراسر کشور در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید بعد از واردشدن به هر مبحث، با این نمونه سوالات سطح علمی و تسلط خود بر آن مطالب را افزایش دهید. تمامی این سوالات دارای پاسخ‌نامه تشریحی بوده و توسط اساتید مجموعه مهندس حسین بنائی پشتیانی می‌شوند.

جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی از طریق سایت

از همان سال دهم که دانش‌آموزان دبیرستان را آغاز می‌کنند، همواره استرس کنکور را دارند. این روند در سال‌های گذشته بسیار بیشتر بود؛ زیرا معدل تنها تأثیر مثبت در کنکور داشت. اما این روند بعد از تصویب قوانین جدید که طبق صلاح دید شورای انقلاب‌فرهنگی صورت‌گرفته است، با تأثیر بیش از 40 درصدی معدل در سال‌های آینده مواجه هستیم. از این رو دانش آموزانی که هم اکنون در سال دهم به سر می‌برند، باید با استفاده از نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی و سایر دروس مربوطه، معدل خود را بالا نگه دارند و تنها در سال دوازدهم به اندازه 40 الی 50 درصد برای کنکور تلاش کنند.

در سال‌های قبل استرس کنکور و فشار روانی که بر روی دانش‌آموزان بود، باعث می‌شد که آن‌ها نتوانند با بازدهی 100 درصد در جلسه کنکور حاضر شوند. حتی گاهی برخی از این داوطلبان در جلسه کنکور دچار شک شده و کارشان به بیمارستان می کشید. اما این روندی که سازمان سنجش برای دانش‌آموزان سال دهم در نظر گرفته است، بسیار بهتر بوده و آن فشار روانی کنکور توسط شرکت در امتحانات نهایی برطرف می‌شود.

در این حالت لازم نیست که تنها در سال آخر دبیرستان آن همه فشار درسی را تحمل کنید. بلکه می‌توانید با تقسیم این فشار در سال‌های دهم و یازدهم و تقویت پایه علمی خود با نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی، خود را بهتر و آسان تر برای کنکور آماده سازید.

دانلود نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی راهی برای کسب نمره 20 در امتحانات نهایی

پراکندگی مطالب درسی می‌تواند دانش‌آموزان را دچار خطا کند و یا اینکه دانش‌آموزان نتوانند میان مطالب آن پیوستگی لازم را بیابند. از طرفی نیز طرح سوال از درس ریاضی می‌تواند بسیار گسترده باشد و صرفاً دانش‌آموزان نمی‌توانند با خواندن مطالب کتاب خود را برای امتحانات آماده سازند. از این رو آن‌ها به جزواتی نیاز دارند که علاوه بر پیوستگی مطالب، از تشریح مسائل اضافی خودداری کرده و بر روی مطالبی تأکید ورزیده که برای چندین سال متوالی جز سوالات امتحانی بوده‌اند. به همین دلیل ما با کمک جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی به دانش‌آموزان نشان می‌دهیم که دقیقاً باید بر روی چه مباحثی تمرکز کنند و چه مباحثی را بیشتر تمرین نمایند.

ما در جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی خود بر نکاتی تأکید کرده‌ایم که هر ساله جز موارد امتحانات نهایی بوده‌اند. این نکات به صورت برجسته و در قالب نمودارها، چارت‌ها، نکات های‌لایت شده و… در جزوه آموزشی قرار داده شده است. در حقیقت ما شما را در کمترین زمان ممکن برای کنکور آماده می‌سازیم به‌طوری‌که شما با خواندن این جزوات، بتوانید حداقل نمره 14 را در آزمون نهایی و با حل نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی نمره 18 الی 20 را کسب کنید.

در حقیقت ما این بسته آموزشی را توسط مجرب‌ترین دبیران و اساتید کشور جمع‌آوری و مخصوص امتحانات نهایی طراحی کرده‌ایم. ما حتی در مجموعه خود از نفرات برتر کنکور جهت مشاوره برای قراردادن کلیدی‌ترین نکاتی که به آن‌ها در قبولی کنکور کمک کرده‌اند نیز استفاده نموده‌ایم. حقیقت آن است که ما تمامی سعی خود را کرده‌ایم تا با ارائه بهترین و کامل‌ترین جزوه‌ای که می‌تواند به دانش‌آموزان در سریع‌ترین زمان ممکن کمک کند، آن‌ها را برای کسب نمره 20 آماده سازیم.

نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی و افزایش سطح علمی و سرعت پاسخ دهی دانش آموزان

بیشترین و استرس‌آورترین حالتی که دانش‌آموزان می‌توانند با آن مواجه شوند، نخواندن تمامی مطالب کتاب و آماده نبودن برای امتحانات است. در این حالت تنها کاری که می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند، استفاده از بهینه‌ترین جزوه جهت یادگیری سریع مهم‌ترین و سوال خیزترین نکات است. به همین منظور ما جزوه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن، شما را برای امتحانات نهایی آماده سازد.

شما از سه طریق می‌توانید به تهیه جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی بپردازید. در راه اول شما می‌توانید به صورت مستقیم با مهندس حسین بنائی به شماره 09121975090 تماس بگیرید. فایده تماس به خود شخص ایشان که البته فرصت آن نصیب هر دانش‌آموزی نمی‌شود، این است که شما علاوه بر تهیه جزوات می‌توانید از راهنمایی‌های ایشان جهت افزایش بهره‌وری درس‌خواندن و مطالعه مفید بهرمند شوید.

راه دوم تماس از طریق شماره 02144431313 بوده که مربوط به مشاوران ما است. راه سوم که ما آن را به شما اکیداً توصیه می‌کنیم، ثبت سفارش از طریق همین سایت می‌باشد. با این کار شما می‌توانید با تخفیفی بیش از 40 درصد، به تهیه نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی بپردازید. البته تا قبل از آن می‌توانید یک نمونه کوچک از این بسته آموزشی را از در ادامه همین مطلب دانلود نمایید.

ریاضی یکی از مهم‌ترین دروس تجربی بوده که اهمیت آن در کنکور بر کسی پوشیده نیست. به همین منظور ما توجه ویژه‌ای در تهیه بسته‌های نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی نموده‌ایم. در این مقاله نیز به شما نشان دادیم که چگونه می‌توانید با کمک این بسته خود را برای امتحانات نهایی آماده سازید. علاوه بر این، سه روش برای دانلود نمونه سوالات به شما نشان داده‌ایم.

از این بخش می‌توانید فایل های درس ریاضی دهم رشته تجربی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی دانلود نمونه سوالات درس به درس ریاضی دهم تجربی دانلود پاسخنامه ریاضی دهم تجربی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید