دانلود جزوه زیست دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه زیست دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (4 امتیاز)

مهم‌ترین درس رشته تجربی، زیست‌شناسی است. این درس با ضریب 12 می‌تواند مهم‌ترین فاکتور برای قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی باشد. اما چرا دانش‌آموزان همواره در این درس با مشکل مواجه هستند؟ آیا مشکل سختی درس است و یا آموزش های غیر اصولی در مدرسه؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بهترین روش برای قبولی در کنکور از طریق تمرین نمونه سوالات زیست دهم تجربی آشنا سازیم.

زیست یک درس‌خواندنی و پر از نکات مهم است که دارای پیوستگی مطالب می‌باشد. برای همین هم مهم است که شما بتوانید رابطه میان مطالب را عمیقاً درک کنید و به‌موقع بتوانید از آن‌ها استفاده نمایید. علاوه بر این، یادگیری اصطلاحات علمی در زیست‌شناسی بحثی جداگانه دارد که ما پیشنهاد می‌کنیم، روش یادگیری آسان آن را توسط مشاوران ما آموزش ببینیم.

علاوه بر این، برخی دانش‌آموزان عادت دارند که مباحث زیست‌شناسی را (همانند یادگیری جزوات و نمونه سوالات شیمی دهم تجربی و جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم تجربی) با اشکال و یا نمودارها و در دسته‌بندی‌های مجزا یاد بگیرند که البته ما نیز بر این نحوه یادگیری تأکید بسیار داریم. زیرا دسته‌بندی‌ها باعث می‌گردد که دانش‌آموزان به‌راحتی تفاوت بین متغیرها را ببینند و در جلسه امتحان میان چند گزینه گیر نکنند.

یادگیری زیست‌شناسی یک هنر است. من به عنوان یک مشاور عقیده دارم که اگر دانش‌آموزی بتواند زیست‌شناسی را به صورت کامل یاد بگیرد، می‌تواند هر نوع درس حفظ‌کردنی را نیز در خاطر خود نگه دارد. هرچند که یادگیری و انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه‌مدت به بلندمدت کار زمان‌بری است. اما شما می‌توانید با یک جزوه خوب و کمک‌گرفتن از مشاوران ما، در این امر موفق شوید. یک روش برای یادگیری مطالب، شرکت در آزمون‌های متعدد است. این یعنی شما بعد از خواندن هر مطلبی، مدام از خود سؤالاتی بپرسید تا میزان یادگیری خود را محک بزنید. برای این منظور ما بسته نمونه سوالات زیست دهم تجربی را برای شما تهیه کرده‌ایم.

این بسته آموزشی و مهارتی شما را برای امتحانات نهایی و تسلط بر مباحث درسی آماده می‌سازد. در حقیقت شما پس از خواندن کتاب‌درسی و یا حتی بدون خواندن آن، می‌توانید تنها از طریق خواندن جزوه آموزشی بر محتوای درسی تسلط پیدا کنید. زیرا ما جزوه آموزشی خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که تمامی نکات مهم و پر تکرار امتحانات نهایی سال‌های گذشته را پوشش دهد. برای همین است که دانش‌آموزان تنها با تسلط بر روی جزوه تهیه شده توسط اساتید مجموعه مهندس حسین بنائی می‌توانند بالاترین نمرات را کسب کنند.

نمونه سوالات زیست دهم تجربی و قبولی در کنکور

بسته آموزشی نمونه سوالات زیست دهم تجربی خود از سه بخش مجزا تشکیل شده است که بخش اول آن آموزشی بوده و دو بخش دیگر به صورت آزمون می‌باشند. بخش آموزشی آن شامل کلیه نکات، شکل‌ها و نمودارهای درسی است که دانش‌آموز باید آن را بداند و بخش آزمون‌ها خود دارای بیش از 3000 هزار سوال بوده که به صورت تألیف و گردآوری دربسته‌ای جداگانه قرار دارند. این بسته‌های آزمونی به صورت سوالات تکمیلی هر مبحث و نمونه سوالات زیست دهم تجربی می‌باشند.

در بخش اول سوالات، برای افزایش میزان تسلط دانش‌آموز بر آن مبحث، حدود 400 الی 600 سوال قرار داده شده است (شما می‌توانید بخشی از آن را به صورت رایگان در پایین همین صفحه دانلود کنید) و در بخش دوم، سوالات به صورت پراکنده از تمامی مباحث کتاب قرار داده شده‌اند. در ادامه همین مقاله به شما نشان می‌دهیم که چگونه و چه زمانی از هر بخش از نمونه سوالات استفاده نمایید.

نمونه سوالات زیست دهم تجربی را از همین سایت دانلود کنید

در کنکور سال 1403 و سال‌های بعد از آن، ما تاثیر معدل بیش از 20 درصدی را خواهیم داشت. این بدان معنا است که 50 درصد عامل تعیین کننده قبولی در کنکور، معدل دانش‌آموز است. این رویه هم می‌تواند به نفع دانش‌آموز باشد و هم به ضرر او. که البته این مهم تماما به خود دانش‌آموز بستگی دارد.

مثلاً دانش‌آموزی که خود تلاشگر است، تمامی بار قبولی در کنکور را برای سال آخر نگذاشته و از همین سال دهم به فکر افزایش معدل خود و تست‌زنی است. این دانش‌آموزان سعی می‌کنند با جزوات آموزشی و نمونه سوالات زیست دهم تجربی، خود را برای امتحانات نهایی آماده سازند. در حقیقت آن‌ها پایه‌های علمی خود را از همین امسال بنا می‌نهند و منتظر 50 درصد آزمون کنکور نمی‌نشینند.

بسیار از دانش‌آموزان معمولاً استفاده از بسته‌های آموزشی را به شب‌های امتحانی موکول می‌کنند. این روند هر چند اشتباه است؛ اما چون ما از این عادت دانش‌آموزان مطلع هستیم، جزوات آموزشی خود را به‌گونه‌ای تنظیم کرده‌ایم که این دسته از دانش‌آموزان تنها با یک‌بار خواندن از روس این جزوات بتوانند بهترین نمره را کسب کنند. این در حالی است که دانش‌آموزان تلاشگر قبل از شروع امتحانات میان‌ترم به خواندن این بسته‌های آموزشی می‌پردازند. آن‌ها مهارت‌ها خود را با تمرین‌کردن نمونه سوالات تقویت می‌کنند و در شب‌های امتحان با کمک نمونه سوالات امتحان خود را برای آزمون آماده می‌سازند.

پیشنهاد ما به شما این است که پیش از شروع میان‌ترم ها، حتما از جزوات آموزشی برای یادگیری نکات مهم استفاده نمایید و از جزوه زیست دهم تجربی برای تسلط بر مباحث بهره گیرید. به این ترتیب استرس شما در روز های قبل از امتحان کمتر خواهد شد. با توجه به اینکه نکات زیست بسیار بسیار زیاد و مهم هستند، اکیدا توصیه می شود که خواندن را تنها به فرجه های امتحانی موکول نکنید.

نمونه سوالات زیست دهم تجربی همراه با نکات و سوالات تالیفی

برای تهیه بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات زیست دهم تجربی شما می‌توانید با شماره 09121965703 که خط مستقیم استاد حسین احمدی است تماس بگیرید تا علاوه بر تهیه بسته‌های آموزشی، از راهنمایی‌هایی ایشان برای قبولی در کنکور بهره‌مند گردید. علاوه بر این، شما می‌توانید با شماره 02144254030 با مشاوران ما در ارتباط بوده و از آن‌ها در تهیه بسته‌های آموزشی راهنمایی بخواهید.

اما راه‌حل سوم که ما آن را به شما توصیه می‌کنیم، خرید از طریق همین وب‌سایت است. در حقیقت مهندس حسین بنائی صلاح را بر آن دانستند که دانش‌آموزان در این شرایط اقتصادی بتوانند بیشترین نتیجه را از بسته‌های آموزشی داشته باشند. به همین منظور بر روی محصولات سایت یک تخفیف 50 درصدی اعمال نمودند.

در این مقاله به توضیح بسته آموزشی و نمونه سوالات زیست دهم تجربی پرداخته شد. همچنین از اهمیت بسته آموزشی و نقش آن در کنکور صحبت‌هایی به میان آمد و از طرفی روش‌های تهیه این بسته‌های آموزشی نیز به شما نشان داده شد. امید است که با دانلود نمونه‌ای از این بسته‌های آموزشی که در ادامه همین صفحه قرار داده شده است، بتوانید بهترین نتیجه را در امتحانات نهایی کسب کنید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس زیست دهم رشته تجربی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه زیست دهم تجربی دانلود نمونه سوالات درس به درس زیست دهم تجربی دانلود پاسخنامه زیست دهم تجربی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۱
ارسال دیدگاه جدید