دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
3.6/5 - (5 امتیاز)

فیزیک دهم رشته تجربی دارای 5 فصل می‌باشد. از این 5 فصل 3 فصل آن پیش نیاز یادگیری فیزیک یازدهم می‌باشد. در حقیقت مباحث کار و انرژی، ترمودینامیک و دما و گرما در سال‌های یازدهم و دوازدهم به صورت گسترده تری بیان خواهند شد. از این رو شما باید این درس پایه را با کمک جزوه و نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی به خوبی تقویت کنید.

معمولاً مدارس برای امتحانات دی‌ ماه 2 الی 3 فصل اول را به عنوان سر فصل های امتحانی در نظر می گیرند. اگر سری به حجم مطالب گفته شده بزنید، خواهید دید که این حجم از مطالب می‌تواند برای دانش‌آموز سنگین باشد. اما از طرفی نیز از میان این سه فصل، تنها فصل دوم است که می‌تواند مباحث جدی و کاملی داشته باشد. زیرا فصل اول که مقیاس های اندازه گیری هستند و فصل سوم که ویژگی های فیزیکی مواد هستند، چندان مشکل نبوده و بیشتر سوالات آن را می‌توان با محاسبات بسیار کوچک پاسخ داد.

فصل سوم که در حقیقت بیشتر تشریحی است تا حل کردنی. با یک جمع و تفریق ساده می توانم به شما بگوییم که شما با حل کردن حدود 500 سوال برای این سه فصل، می‌توانید نمره 20 را در امتحان میان ترم و نهایی کسب کنید. اما این نمره 20 مستلزم استفاده از نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی می‌باشد. سوالاتی استاندارد و متنوع که شما را برای شرکت در یک آزمون واقعی آماده می‌سازد.  

ما می‌دانیم که اکثر دانش‌آموزان علاقه‌ای به درس فیزیک ندارند. علت این بی‌علاقگی نیز دلایل متعددی می‌تواند باشد که از جمله آن می‌توان به نبود یک معلم ناکارآمد اشاره کرد. در این صورت دانش‌آموز نه می‌داند که فیزیک را برای چه یاد بگیرد، نه می‌داند که فیزیک در کجای زندگی او کاربرد دارد و نه اصلاً چگونه باید مسائل آن را حل کند. برای همین است که ما در مجموعه مهندس حسین بنائی بهترین و مجرب‌ترین اساتید ایران را گرد هم جمع کرده‌ایم تا با کم آن‌ها بتوانیم بهترین جزوه آموزشی را برای دانش‌آموزان تدریس کنیم.

جزوه آموزشی که در این مجموعه طراحی شده است یکی از بهترین منابع آموزشی برای درک فیزیک است. برای همین دانش‌آموزانی که تنها از روی جزوه آموزشی ما مطالعه می‌کنند می‌توانند حداقل نمره 15 را در امتحانات کسب کنند. حال اگر این جزوه خوانی همراه با حل نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی باشد، این نمره می‌تواند به 20ارتقا یابد.

نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی را از طریق وب سایت ما دانلود کنید

ما در جزوه و بسته نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی خود به مهم‌ترین، کلیدی‌ترین و پرتکرارترین نکات فیزیک پرداخته‌ایم. برای همین شما با خواندن این نکات می‌توانید متوجه شوید که کدام بخش‌ها، کدام فرمول‌ها بیشترین سوال را در امتحانات نهایی به خود اختصاص خواهند داد. از طرفی ما در بسته نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی برای هر بخش بیش از 200 سوال متنوع قرار داده‌ایم تا دانش‌آموزان با کمک آن بتوانند مهارت حل تمریم خود را افزایش دهند. علاوه بر این، خواندن نکات پر تکرار می‌تواند تا اندازه بسیاری از وقت شما را برای حل تمرین‌های تکمیلی نگه دارد.

ما توصیه می‌کنیم که با شروع هر سال شما تمامی بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات را تهیه نمایید. این کار دو فایده دارد. اول آنکه دیگر در صف خرید آخر ترم معطل نمی‌شوید و دوم آنکه می‌توانید هم‌زمان با مدرسه به تمرین از طریق نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی بپردازید. اینکه شما بتوانید بعد از یادگیری هر مطلب به حل نمونه سوالات آن مبحث بپردازید، می‌تواند باعث تثبیت مطالب در ذهن شما شده و همچنین شما را با انواع نمونه سوال آشنا می‌سازد.

نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی راهی برای گرفتن نمره 20 در امتحانات

بسته آموزشی و نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی ما خود از سه بخش تشکیل شده است. بخش اول آن که شامل یک جزوه کامل و جامع از نکات، فرمول‌ها و جداول است که تمامی مطلب درسی که برای امتحانات نهایی لازم است را پوشش می‌دهد. این مطالب به‌گونه‌ای بیان شده‌اند که چشم‌ها را خسته نکرده و تا پایان مطالعه دانش‌آموز را سرحال نگه می‌دارد. از طرفی نیز دانش‌آموز می‌تواند از طریق جدول‌ها، نمودار و علائم رمزگذاری شده، خیلی سریع‌تر و راحت‌تر رابطه بین مطالب را پیدا کرده و آن‌ها را در حافظه بلندمدت خود جای دهد.

دو بخش دیگر این بسته آموزشی شامل نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی می‌باشد. این نمونه سوالات به دو صورت تالیفی و گردآوری شده می‌باشند. گردآوری این نمونه سوالات از مدارس نمونه کشوری بوده و سوالاتی هستند که در طی 7 سال گذشته به عنوان امتحانات نهایی برگزار شده‌اند. در بخش اول نمونه سوالات، برای هر فصل بیش از 200 سوال مطرح شده است که تماماً در همان حوزه علمی می‌باشد و در بخش دوم، نمونه سوالات به صورت جامع از تمامی فصول کتاب گردآوری شده‌اند.

نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی توسط اساتید به نام فیزیک در ایران تألیف شده‌اند. اکثر این اساتید خود طراح سوال آموزش‌وپرورش بوده‌اند و سال‌هاست که در این زمینه تجربه کاری دارند. همچنین ما بعد از گردآوری نمونه سوالات از سطح کشور، آن‌ها را توسط همین اساتید پاسخ داده و در بسته آموزشی قرار می‌دهیم. ما حتی برای گسترده‌تر کردن حوزه نمونه سوال و کامل‌تر کردن جزوه آموزشی خود، از نفرات برتر کنکور سال‌های گذشته نیز کمک گرفته‌ایم.

مهندس حسین بنائی بر این عقیده است که دانشجوی رتبه اول می‌تواند بهتر از هر استاد دیگری یک جزوه خوب و فعال را از یک جزوه خسته‌کننده تشخیص دهد. برای همین ما برای طراحی جزوات خود از این نفرات برتر کنکور کمک می‌گیریم. شما می‌توانید یک نمونه از جزوات و نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی ما را در ادامه همین صفحه به صورت رایگان دانلود کنید.

نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی بهترین تقویت کننده امتحانات نهایی

برای تهیه جزوات و نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی می‌توانید با شماره 02144254030 تماس بگیرید. این شماره متعلق به مشاوران مجموعه بوده و شما می‌توانید علاوه بر تهیه بسته‌های آموزشی در مورد برنامه‌ریزی درسی نیز با آن‌ها مشور نمایید. شماره دوم شماره مستقیم مهندس حسین بنائی می‌باشد. این خط با شماره 09121965703 در تمامی روزهای هفته پاسخگوی دانش‌آموزان است. البته راه سومی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، خرید از طریق همین وب‌سایت می‌باشد. در حقیقت مهندس حسین بنائی جهت رفاه حال دانش‌آموزان، یک تخفیف 50 درصدی بر روی محصولات سایت قرار داده‌اند.

در این مقاله در مورد نمونه سوالات فیزیک دهم تجربی صحبت شد. در مورد اینکه این سوالات توسط چه افرادی طراحی شده‌اند و چگونه باید خوانده شوند راهنمایی‌های لازم صورت گرفت. علاوه بر این، ما بیان کردیم که محتوای بسته آموزشی شامل چه مباحثی است و چگونه می‌توانید آن را تهیه کنید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس فیزیک دهم رشته تجربی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی دانلود نمونه سوالات درس به درس فیزیک دهم تجربی دانلود پاسخنامه فیزیک دهم تجربی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید