دانلود جزوه ریاضی دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه ریاضی دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

درس ریاضی پیش نیاز درس حسابان می‌باشد. این درس اصلی‌ترین کتاب در این رشته محسوب می‌گردد که شامل 5 فصل جبر و معادله، تابع، توابع نمایی و لگاریتمی، مثلثات و حد و پیوستگی است. این مباحث جز اصلی‌ترین و سوال خیزترین مباحث در کنکور می‌باشند. برای همین بسیار مشکل است که پیش‌بینی شود از کدام مبحث سوالات بیشتری طرح می‌شود. برای همین دانش‌آموزان همگی به نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی نیاز دارند تا بتوانند خود را در تمامی زمینه‌ها تقویت کنند.

از طرفی چون یادگیری ریاضی تنها با حل تمرین ممکن است، داشتن نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی می‌تواند تنها مسیر درست برای رسیدن به تسلط بر مباحث باشد. برای همین ما بهترین اساتید ایران را برای طراحی سوالات در نظر گرفته‌ایم تا دانش‌آموزان بتوانند بهترین بازدهی را داشته باشند.

خواندن ریاضی به اندازه کافی سخت و زمان بر است. حال فرض کنیم که این یادگیری از طریق معلم و یا جزوات ناکارآمد صورت گیرد. در این حالت دانش‌آموز نه تنها نمی‌تواند یادگیری عمیقی داشته باشد، بلکه نمی‌تواند نمرات خوبی نیز در امتحانات کسب کند. از طرفی نیز دل‌زدگی دانش‌آموزان در درس ریاضی کاملاً بستگی به معلم و جزوات آموزشی آن دارد.

برای همین است که ما جزوات ریاضی خود را مطابق با اصول و استانداردهای جهانی تدوین می‌کنیم. جزوات آموزشی استاندارد باید به گونه‌ای باشند که دانش‌آموزان دچار کج‌فهمی نشده و خسته نشوند. از این رو ما برای آموزش ریاضی و نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی سعی کرده‌ایم از نمودارها، دسته‌بندی‌ها، رمزنگاری‌ها استفاده نماییم. از طرفی ما برای آنکه دانش‌آموز خسته نشود، از هایلایت‌های رنگی برای متن‌ها استفاده می‌نماییم.

طراحی جزوات و نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی را هر معلمی می‌تواند انجام دهد. اما در طراحی نمونه سوالات و جزوات آنچه بسیار حائز اهمیت جلوه می‌کند این است که این جزوات تا چه اندازه کارایی و صحت دارند. آیا می‌توان از آن‌ها به عنوان منبع درسی استفاده نمود؟

دقیقاً به علت همین حساسیت‌ها است که مهندس حسین بنائی از بهترین اساتید و معلمان رشته ریاضی برای طراحی جزوات نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی کمک گرفته‌اند. این اساتید جزو بهترین معلمان رشته ریاضی در کشور بوده و خود از طراحان سوالات آزمون‌های نهایی هستند. برای همین است که جزوات ما یکی از بهترین منابع درسی به شمار می‌آیند.

علاوه بر اساتید، ما از نفرات برتر کنکور سال‌های گذشته نیز کمک گرفته‌ایم تا بتوانیم بهترین جزوات آموزشی را برای دانش‌آموزان طراحی کنیم. این نفرات برتر به ما نکاتی را نشان می‌دهند که خودشان از آن‌ها بهره گرفته‌اند. به همین دلیل است که نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی ما بیشترین شباهت را به نمونه سوالات امتحانات نهایی دارد. ما این موضوع را بارها از زبان دانش‌آموزانی که از بسته‌های آموزشی ما استفاده کرده‌اند شنیده‌ایم که سوالات امتحانات نهایی بسیار شبیه به نمونه سوالات طراحی شده از جانب ما داشته‌اند. دلیل این شباهت مهارت طراحی سوال اساتید این مجموعه است.

نمونه سوالات ریاضی دهم رشته ریاضی بهترین گزینه برای قبولی در امتحانات نهایی

تمامی امتحانات دانش‌آموزانی که امسال سال دهم هستند، به صورت نهایی برگزار می‌گردد. این دانش‌آموزان باید سعی کنند تا معدل خود را در بالاترین حد ممکن نگهدارند تا بتوانند با کمک آن در کنکور رتبه مورد نظر خود را کسب کنند.

دانش‌آموزان باید بتوانند به تمامی سؤالاتی که از کتاب مطرح می‌شود پاسخ دهند. متأسفانه یکی از سختی‌های ریاضی نیز همین است که سوالات مشابهتی با اصل سوالات نداشته و تنها بیان‌کننده نکات مهم هستند. این جمله به معنی آن است که با حل هر سوال شما نکته‌ای می‌آموزید که به شما در حل سوالات بعدی کمک می‌کند. اما در اینجا اشکالی وجود دارد و آن این است که کتاب تمامی نکات لازم برای قبولی در امتحانات نهایی و یا کنکور را بیان نکرده است و شما خواه‌ناخواه مجبور خواهید بود که از جزوات کمکی و نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی کمک بگیرید.

این نمونه سوالات تمامی نکاتی که شما برای یادگیری این 5 فصل نیاز دارید را پوشش می‌دهد. از این رو شما با حل هر مسئله می‌توانید نکته‌ای جدید بیاموزید. ما نکات کلی‌تر را در جزوه بیان می‌کنیم و شما می‌توانید بعد از خواندن جزوه به نمونه سوالات مراجعه تا با کاربرد آن‌ها آشنا شوید.

جزوه ریاضی دهم رشته ریاضی

در سال‌های گذشته معدل دبیرستان تنها تأثیر مثبتی در کنکور داشت. اما از سال 1401 به بعد معدل به صورت واقعی تأثیر خود را بر روی کنکور خواهد داشت. این تأثیر در سال 1405 به بیش از 40 درصد خواهد رسید. این بدان معنا است، دانش‌آموزانی که هم اکنون سال دهم هستند باید دارای معدل بالایی باشند تا بتوانند در رشته مورد نظر خود قبول شوند. برای همین است که این روز ها دانش‌آموزان به جای خریدن کتاب های تست به سراغ خرید نمونه سوالات می گردند.

محتوای جزوه و نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی شامل یک جزوه است که تمامی نکات کنکور و امتحانی را پوشش می‌دهد. این جزوه می‌تواند تمامی نیازهای دانش‌آموزان را برای امتحانت و کنکور رفع نماید. بعد از خواندن این جزوه معمولاً دانش‌آموزان به سراغ نمونه سوالات امتحانی مختص به آن فصل رفته تا بتوانند مهارت خود را در پاسخ‌دهی به سوالات مورد سنجش قرار دهند و با نمونه سوالات آشنا شوند. یکی از نقاط قوت این نمونه سوالات داشتن پاسخ‌نامه تشریحی و توضیح حل هر مسئله است که در آن نکات به صورت برجسته به نمایش درآمده‌اند.

این نمونه سوالات خود شامل دو گروه می‌شوند که گروه اول برای افزایش سطح مهارت‌ها است و گروه دوم نمونه سوالات برای روزهای قبل از امتحانات طراحی شده‌اند. این دسته شامل تمامی نمونه سوالات است و دقیقاً فضای شبیه به سوالات امتحانی دارد. باید عنوان کرد که بسته کوچکی از این نمونه سوالات در انتهای همین صفحه به صورت رایگان قرار داده شده است.

نمونه سوالات ریاضی دهم رشته ریاضی طوری طراحی شده اند که باعث خستگی شما نمی شوند.

بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی را می‌توانید از سه طریق تهیه نمایید. راه اول ارتباط با مشاوران ما از طریق شماره 02144254030 می‌باشد. شما علاوه بر تهیه بسته آموزشی، می‌توانید از مشاوران ما برای بهره‌وری بیشتر درس‌خواندن سوالات خود را بپرسید. دومین راه تماس مستقیم با مهندس حسین بنائی است. شما می‌توانید از طریق 09121965703 با ایشان در ارتباط باشید. راه سوم تهیه بسته‌ها از طریق همین وب‌سایت است. توجه داشته باشید که خرید از طریق وب‌سایت در مناسبت‌های مختلف شامل تخفیفات ویژه‌ای خواهد شد که خرید در آن زمان می‌تواند تا حد بسیاری در هزینه‌های شما صرف جویی کند.

در این مقاله درباره نمونه سوالات ریاضی دهم ریاضی گفته شد. این نمونه سوالات به عنوان یک بسته آموزشی که شامل جزوات و دو گروه از نمونه سوال هستند قابل تهیه می‌باشند. شما می‌توانید این بسته‌های آموزشی را از طریق شماره تماس‌های 02144254030 و 09121965703 تهیه کنید. همچنین در ادامه همین مطلب یک فایل از نمونه سوالات وجود دارد که در آن نمونه سوالات به صورت رایگان قرار داده شده است.

از این بخش می‌توانید فایل های درس ریاضی دهم رشته ریاضی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه ریاضی دهم ریاضی دانلود نمونه سوالات درس به درس ریاضی دهم ریاضی دانلود پاسخنامه ریاضی دهم ریاضی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید