دانلود جزوه جامعه شناسی دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه جامعه شناسی دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
4.2/5 - (4 امتیاز)

متأسفانه، منابع بسیار کمی در خصوص رشته انسانی وجود دارد. این منابع نیز یا به‌روز نبوده و یا پاسخ‌گوی نیاز دانش‌آموزان نیستند. ازاین‌رو مهندس بنائی و تیم حرفه‌ای‌شان تصمیم گرفتند که بهترین و حرفه‌ای‌ترین بسته آموزشی و آمادگی برای امتحانات نهایی را برای این رشته گردآوری و تألیف نمایند. از این پس شما می‌توانید دانلود سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی را از طریق همین وب‌سایت و یا تماس با مشاوران ما در مجموعه آموزشی دریافت کنید.

سوالات جامعه شناسی دهم انسانی می‌تواند اولین برگ برنده شما در کنکور سراسری باشد. شاید از خود بپرسید چگونه؟ ما تا کنکور 3 سال فاصله داریم. بگذارید برایتان تشریح کنم که چگونه چیدن آجر در سال دهم می‌تواند برای شما یک‌خانه زیبا در سال دوازدهم بسازد.

در سال‌های گذشته قبولی در امتحانات و یا معدل تأثیر چندانی در کنکور نداشت. زیرا که معدل در صورتی که بالا بود، تأثیر مثبتی داشت و در صورتی که پایین بود، بدون تأثیر باقی می‌ماند. اما در سال گذشته و سال‌های آینده، هر ساله بر تأثیر معدل بر کنکور افزوده می‌گردد. همین امر باعث می‌شود که شما بیش‌ازپیش امتحانات نهایی را جدی بگیرید. علاوه بر این، شما با همین نمرات امتحانات نهایی است که ذره‌ذره معدل خود را خواهید ساخت. برای دانش‌آموزانی که هم اکنون در مقطع دهم مشغول به تحصیل هستند، تأثیر معدلشان در کنکور حدود 40 درصد خواهد بود؛ بنابراین آنچه را امروز بنا گذارید، در سال دوازدهم تکمیل شده خواهید یافت.

دانلود جزوه جامعه شناسی دهم انسانی با بهترین کیفیت

این روزها بازار خرید و دانلود نمونه سوالات بسیار داغ است. در حقیقت شما می‌توانید با یک سرچ کوتاه در نت به انبوهی از سوالات جامعه شناسی دهم انسانی دسترسی داشته باشید. اما این سوالات تا چه اندازه موثق هستند؟ آیا این سوالات در امتحانات طرح می‌شوند؟ پاسخ به این سوالات مبهم است.

تهیه و دانلود سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی آن هم به صورت رایگان از نت، شاید فریبنده به نظر بیایید، اما باید بدانید که این سوالات تنها حاصلی که برای شما دارند، تلف کردن زمانتان است. ازاین‌رو ما اکیداً توصیه می‌کنیم که با دانلود سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی وقت خود را هدر ندهید.

ما در مجموعه آموزشی خود، با کمک بهترین و خبره‌ترین اساتید و همچنین با نظر نفرات برتر کنکور سال‌های گذشته توانسته‌ایم، بزرگ‌ترین و بی‌نظیرترین پکیج سوالات و جزوات جامعه شناسی دهم انسانی را گردآوری کنیم. این بسته آموزشی هم به صورت تألیفی بوده و هم به صورت گردآوری. در حقیقت سوالات مطرح شده از بهترین دبیرستان‌های سطح کشور جمع‌آوری‌شده و توسط مجرب‌ترین اساتید ما پاسخ داده شده‌اند. از طرفی برای هر نکته سوالات متعددی طرح شده است تا شما بتوانید با سوالات متنوع در خصوص یک نکته آشنا شوید.  

دانش‌آموزان بسیاری این روزها به دلیل داشتن معدل پایین دیگر نمی‌توانند در کنکور شرکت نمایند. زیرا که معدلشان دیگر در نتیجه کنکور بی‌تأثیر نیست. ازاین‌رو دانش‌آموزانی که هم اکنون دبیرستان را شروع کرده‌اند و یا در حال تحصیل در این مقطع هستند، باید از همین امسال به تهیه سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی و سایر دروس بپردازند. این دانش‌آموزان باید سعی کنند تا با افزایش معدل خود در مقاطع مختلف دبیرستان، تأثیری بسزای بر روی نتیجه کنکور داشته باشند.

از طرفی جامعه شناسی یکی از دروس مهم در رشته انسانی است. ضریب این درس در قبولی رشته های مختلف دانشگاهی متفاوت بوده و ازاین‌رو تسلط به تمامی محتوای آموزشی آن می‌تواند نتیجه کنکور شما را متحول سازد. به همین دلیل است که ما سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی خود را با کمک بهترین اساتید و خبره‌ترین ها تالیف و گردآوری کرده ایم.

دانلود سوالات جامعه شناسی دهم انسانی را از طریق سایت حسین بنایی

پکیج دهم علوم‌انسانی شامل مباحث گوناگون و متنوعی بوده و تمامی دروس را پوشش می‌دهد. این پکیج شامل 4 درس عمومی و تمامی دروس اختصاصی است. در حقیقت شما با مطالعه این پکیج می‌توانید بهترین نتیجه را در امتحانات پایان ترم و امتحانات نهایی دریافت کنید. حال این پکیج چگونه می‌تواند به شما کمک کند؟

این پکیج از سه بخش تشکیل شده است که یک بخش مربوط به آموزش بوده و در آن خلاصه‌ای از نکات مهم و پر تکرار هر درس در قالب یک جزوه گردآوری شده است. این جزوه به صورت شماتیک است و تمامی نکات آن به صورت درخت‌واره، نمودار و جمله‌هایی که با علم روان‌شناسی تأیید گشته‌اند، گردآورده شده‌اند.

بخش دوم پکیج آموزشی ما مربوط به سوالات جامعه شناسی دهم انسانی می‌باشد. در این بخش شما می‌توانید پس از تسلط به مطالب درسی به سراغ نمونه سوالات رفته و برای هر درس به بیش از 400 سوال پاسخ دهید. این سوالات تماماً مربوط به یک مبحث می‌باشند. اما بخش سوم نیز مربوط به سوالات بوده که یک تفاوت با بخش قبلی دارد و آن این است که این بخش از سوالات متعدد و متفاوتی که از درس‌های مختلف تشکیل شده است، می‌باشد. در حقیقت شما برای تسلط به محتوای آموزشی باید به سوالات قسمت یک و برای شرکت در آزمون نهایی از سوالات بخش دوم استفاده نمایید.  

معمولاً دانش‌آموزان برای تهیه بسته‌های آموزشی کمی تعلل می‌کنند. البته ما هم به شما حق می‌دهیم که با وجود شرایط اقتصادی حال حاضر در تهیه بسته‌های آموزشی کمی مردد باشید. برای همین هم ما برای شما نمونه‌ای 10 صفحه ای از سوالات جامعه شناسی دهم انسانی را در انتهای صفحه قرار داده ایم تا پس از مشاهده و مطالعه آن، با یک دید باز به تهیه تمامی بسته های آموزشی یپردازید.

از طرفی هم مهندس حسین بنائی صلاح را بر این دانسته اند که دانش‌آموزان قوی هرگز بدون جزوه و نمونه سوال نمانند. برای همین ما به شما این امکان را داده ایم که اگر از طریق همین پیج به تهیه بسته های آموزشی بپردازید، بسته ها با 50 درصد تخفیف به شما عرضه خواهند شد. شما برای دریافت این تخفیف باید با شماره های (09121965703 و 02144254030) تماس گرفته تا همکاران ما راهنمایی های لازم را برای شما شرح دهند.

دانلود نمونه سوالات جامعه شناسی دهم انسانی مخصوص امتحانات نهایی

قطعاً بله. شما می‌توانید چند دقیقه بعد از سفارش، پکیج آموزشی دانلود سوالات جامعه‌شناسی دهم انسانی را از طریق لینک ارسالی از سوی پشتیبان سایت و یا مشاوران ما دریافت کنید. علاوه بر این، در صورت قطعی اینترنت و یا سرعت پایین آن، خرید شما محفوظ مانده و شما می‌توانید خرید خود را از طریق پشتیانی سایت پیگیری کنید.

در این مقاله شما با دانلود نمونه سوالات جامعه شناسی دهم انسانی آشنا شدید. نمونه سوالات جامعه شناسی دهم انسانی متشکل از سه بخش هستند که یک بخش مربوط به جزوات و دو بخش دیگر شامل دو سوال و پاسخ نامه می‌باشد که در متن به تفصیل به آن ها اشاره شد.

از این بخش می‌توانید فایل های درس جامعه شناسی دهم انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه جامعه شناسی دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس جامعه شناسی دهم انسانی دانلود پاسخنامه جامعه شناسی دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید