دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (2 امتیاز)

فیزیک دهم شامل 5 فصل بسیار مهم با عنوان های فیزیک و اندازه گیری، کار و انرژی و توان، ویژگی های فیزیکی مواد، دما و گرما و ترمودینامیک می‌باشد. تمامی این فصل ها پیش نیاز یادگیری فیزیک یازدهم و داوزدهم می‌باشند. از این رو یادگیری این مباحث نقش تعیین کننده ای در قبولی دانشگاه برای شما دارد. یکی از راه های یادگیری و شاید بتوان گفت مهم‌ترین روش برای یادگیری این است که شما هر مطلب را در قالب مسئله بار ها و بار ها تکرار کنید. در حقیقت استفاده از نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی می‌تواند مهارت شما را در حل مسئله تا ده‌ها بار افزایش دهد.

بسته‌های نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی شامل سوالات متنوعی می‌باشد که برای هر مطلب، حدود 50 سوال تستی و تشریحی با جواب طراحی شده است. این نمونه سوالات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملاً نیاز شما به سایر جزوات و کتاب‌ها را بر طرف می‌سازند.

در فصل دوم کتاب فیزیک دهم ریاضی که مربوط به کار و انرژی است، ما بیش از 400 سوال قرار داده‌ایم. در واقع برای تمامی فصل ها به همین اندازه سوال وجود دارد. این حجم از سوالات به شما کمک می‌کند تا بتوانید با تمامی نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی آشنا شوید. از طرفی حل نمونه سوالات باعث می شود که شما سرعت تان در حل مسائل افزایش یافته و بتوانید در مدت زمان کمتری به سوالات پاسخ دهید.

امتحانات نهایی دانش‌آموزان به صورت سراسری برگزار می‌گردد. یعنی هم‌زمان در تمامی کشور، یک نوع سوال امتحانی توزیع خواهد شد و سپس تصحیح این سوالات توسط معلمانی به غیر از دبیران خودتان صورت خواهد گرفت. از این رو تنها رساندن معنی سوال نمی‌تواند نمره کامل را برای شما به ارمغان بیاورد. از طرفی نیز، هر برگه پاسخ‌نامه توسط سه دبیر از نواحی مختلف کشور تصحیح می‌گردد. از این رو باید شما کامل‌ترین جواب را بنویسید. برای همین است که ما در پاسخ‌نامه‌های خود کاملاً ترین توضیحات را به صورت تشریحی قرار داده‌ایم تا شما بتوانید علاوه بر یادگیری عمیق‌تر، پاسخ‌های صحیحی را بنویسید.

بسته نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی تیم حسین بنائی

بسته‌های نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی شامل تمامی مباحث از تمامی فصل‌های می‌باشند. این مباحث توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید ایران طراحی شده‌اند. در حقیقت دبیران ما باسابقه‌ای که در امر طراحی سوالات کنکور و امتحانات نهایی داشته‌اند، مهم‌ترین و پرتکرارترین سوالات را مطرح کرده تا دانش‌آموزان بدانند که این مباحث تا چه اندازه مهم هستند. علاوه بر این، ما از نفرات برتر کنکور سال‌های گذشته نیز کمک خواسته‌ایم که در تهیه جزوات آموزشی به ما کمک کنند.

دانش‌آموزان با تهیه نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی می‌توانند با جنبه‌های مختلف مطالب آشنا شوند. گاه تنها از یک نکته ده‌ها سوال مختلف مطرح می‌شود. از این رو ما تمامی نکات مهم کتاب درسی را به صورت نمونه سوال درآورده تا دانش‌آموز بتواند گستره دید خود را افزایش دهد.

در سال‌های گذشته، بسیاری از دانش‌آموزان حجم کنکوری خواندن را برای سال دوازدهم می‌گذاشتند. اما خوشبختانه با طرح جدید سازمان سنجش که سوی شورای انقلاب فرهنگی تصویب شد، این فشار تحصیلی از روی دانش‌آموزان برداشته شده و آنها می‌توانند قبولی در کنکور خود را تا 50 درصد و تنها با کمک معدل خود تأمین کنند. در این روش جدید، برای اینکه تمامی دانش‌آموزان به صورت یکسان مورد سنجش قرار گیرند، امتحانات نهایی به صورت هماهنگ برگزار می‌گردد. از این رو دانش‌آموزانی که بتوانند در این امتحانات بیشترین نمره را کسب کنند، احتمال قبولی‌شان در کنکور بسیار بالاتر است.

نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی بهترین راه برای کسب نمره قبولی در آزمون نهایی

نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی شامل سه بخش می‌باشد. بخش اول مربوط به جزوات آموزشی است که در آن تمامی مطالب درسی به همراه نکات پر تکرار امتحانات نهایی سال‌های گذشته گنجانده شده است. این جزوه به صورت کاملاً مهندسی شده و روان‌شناسی در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. جزوه روان‌شناسی شده به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بتوانند برای ساعت‌های طولانی بدون خستگی به مطالعه بپردازند.

در این جزوه نکات به صورت هایلایت شده و در قالب نمودارها، درخت‌واره‌ها و جداول آمده‌اند. از این رو دانش‌آموزان با مطالعه آن می‌توانند در زمان کمتری میان مطالب پل برقرار کرده و ارتباط نکات مهم را با یکدیگر متوجه شوند. تحقیقات بسیاری نشان داده است که این نوع جزوه‌نویسی می‌تواند بازده یادگیری را تا 80 درصد افزایش دهد.

بخش دوم نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی شامل سوالات امتحانات نهایی می‌باشد. این سوالات می‌تواند به صورت تألیفی و یا گردآوری شده از سال‌های گذشته باشد. علاوه بر این، بخش اول سوالات مربوط به هر بخش بوده و دانش‌آموزان باید این سوالات را بعد از یادگیری هر فصل مطالعه کنند. این سوالات دارای پاسخ‌نامه تشریحی می‌باشند.

بخش سوم نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی شامل نمونه سوالات جامع می‌باشند. این نوع از نمونه سوالات به صورت کلی از تمامی بخش‌های کتاب‌ها جمع‌آوری شده و مخصوص روزهای قبل از امتحانات است. این نمونه سوالات نیز دارای پاسخ‌نامه تشریحی بوده و بارم‌بندی آن کاملاً شبیه به امتحانات است.

بسیاری از دانش‌آموزان بعد از امتحانات به سراغ ما آمده‌اند و تطابق و مشابهت 100 درصدی سوالات بسته‌های آموزشی ما و امتحانات نهایی گفت اند. این تطابق به این علت است که ما نهایت دقت خود را در طرح و جمع‌آوری سوالات داشته ایم. علاوه بر این، تنوع سوالات ما به گونه‌ای است که نکته ای نیست که گفته نشده باشد. از این رو بسیار انتظار می رود که دانش‌آموزان پس از خواندن این مباحث بتوانند بهترین نمرات را کسب کنند.

نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی را از طریق وب سایت ما دانلود کنید

برای تهیه بسته نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی می‌توانید از سه روش زیر استفاده نمایید:

در روش اول از طریق تماس با کمک مشاوران ما در گروه مهندس حسین بنائی به شماره 02144254030 می‌توانید به تهیه بهترین بسته آموزشی بپردازید. علاوه بر این، شما می توانیدعلاوه بر آشنایی با بسته‌های نمونه سوالات حسابان دهم ریاضی و جزوه شیمی دهم ریاضی از مشاوره های تخصصی ما در زمینه مدرسه و کنکور نیز بهرمند گردید.

در روش دوم شما می‌توانید از طریق شماره 09121965703 به طور مستقیم با مهندس حسین بنائی صحبت کرده و علاوه بر تهیه بسته‌های آموزشی از راهنمایی های بهترین مشاور ایران نیز استفاده کنید.

در این روش شما می‌توانید تمامی بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی را با 50 درصد تخفیف تهیه کنید. اما آن روش چیست؟ دانلود نمونه سوالات از طریق همین سایت به شما این امکان را می‌دهد که بیش از هر زمان دیگری از تخفیفات ما بهره‌مند شوید.

در این مقاله شما با محتوای بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات فیزیک دهم ریاضی آشنا شدید همچنین یاد گرفتید که از کجا و چگونه می‌توانید این بسته‌های را تهیه کنید. این بسته‌های آموزشی مخصوص دانش‌آموزانی است که می‌خواهند در امتحانات نهایی بالاترین نمره را کسب کنند.

از این بخش می‌توانید فایل های درس فیزیک دهم رشته ریاضی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی دانلود نمونه سوالات درس به درس فیزیک دهم ریاضی دانلود پاسخنامه فیزیک دهم ریاضی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید