دانلود جزوه شیمی دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه شیمی دهم ریاضی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

شیمی یکی از دروس مهم در رشته ریاضی است. این درس در سال دهم با سه فصل با عنوان‌های كیهان زادگاه الفبای هستی، رد پای گازها در زندگی و آب، آهنگ زندگی طراحی شده است. در این سه فصل از مباحث پایه و حل محاسبات اولیه در شیمی استفاده شده است؛ بنابراین یادگیری این مطالب برای سال‌های آینده بسیار مهم هستند. اما از آنجایی‌که دانش‌آموزان برای اولین بار است که با این مطالب روبرو می‌شوند، چنین محاسباتی برای آنان مشکل به نظر می‌آید. برای همین است که باید از نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی برای تمرین بیشتر و آشنایی با سوالات استفاده گردد.

از طرفی دانش‌آموزان با دیدن و حل نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی متوجه خواهند شد که بیشترین نمونه سوالات مربوط به کدام مبحث بوده و می‌توانند با خواندن نکات مربوط به آن بخش از جزوه، نمرات بهتری کسب کنند.

تصور کنید که در جلسه امتحان هستید و تمامی سوالات برای شما آشنا هستند و یا حتی برخی از آنان را قبلاً در بسته نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی دیده‌اید. می‌دانیم که این حس بسیار لذت‌بخش است و به شما آرامش خاصی می‌دهد. برای همین است که دانش‌آموزان ممتاز همیشه از این بسته‌های نمونه سوال استفاده می‌کنند. آن‌ها می‌خواهند بدانند که چه نوع سؤالاتی در جلسه امتحان می‌آید.

بسیار پیش‌آمده است که دانش‌آموزان پس از خواندن تمامی نمونه سوالات و شرکت در آزمون با مشاوران ما تماس گرفته‌اند و از مشابهت 100 درصدی این سوالات با امتحان گفته‌اند. ما نمی‌گوییم که تمامی سوالات ما همان سوالات امتحانات نهایی است. اما با اطمینان 100 درصدی می‌گوییم که قطعاً سوالات امتحانی مدارس شبیه به نمونه سوالات طرح شده توسط اساتید ما است. اما اینکه این چطور امکان‌پذیر است را در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد.

بسته‌های آموزشی و نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی ما از سه بخش تشکیل شده‌اند. بخش اول آن شامل جزوه آموزشی می‌باشد که تمامی نکات هر سه فصل شیمی را در برمی‌گیرد. در این قسمت شما تمامی نکات را به صورت نمودار، هایلایت و دسته‌بندی ‌شده خواهید داشت. این جزوه به گونه‌ای طراحی شده است که باعث خستگی دانش‌آموز نشده و او می‌تواند برای ساعت‌ها مشغول مطالعه باشد. جزوه‌های آموزشی ما تماماً مطابق با اصول روان‌شناسی طراحی شده‌اند.

یکی از مزایایی مطالعه از روی جزوه‌های مهندس شده با اصول روان‌شناسی این است که شما می‌توانید مطالبی که به صورت پراکنده در کتاب بیان شده‌اند، به صورت دسته‌بندی‌شده بخوانید. دومین مزیت این نوع جزوه‌ها این است که شما می‌توانید میان مطالب آن پیوستگی و ارتباط را دیده و راحت‌تر بتوانید رابطه میان علت و معلول را بیابید. سومین مزیت این جزوه این است که جمع‌بندی آن‌ها بسیار راحت‌تر و در زمان کوتاه‌تری صورت می‌گیرد.

دومین بخش از بسته آموزشی ما مربوط به نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی است. این بخش خود به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول شامل نمونه سوالات تکمیلی برای هر فصل است که در آن بیش از 400 سوال تألیفی و گردآوری شده قرار داده شده است و بخش دوم آن شامل سؤالاتی است که برای روزهای قبل از امتحانات نهایی ترتیب داده شده است. سوالات این قسمت از تمامی بخش‌های کتاب بوده و دقیقاً مشابه امتحانات نهایی است.

 نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی   برای قبولی در امتحانات نهایی

نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی توسط مجرب‌ترین و ماهرترین اساتید ایران طراحی شده‌اند. این نمونه سوالات در دو بخش تألیفی و گردآوری شده بوده و که همراه با پاسخ‌نامه تشریحی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بخشی از این نمونه سوالات را به صورت رایگان در ادامه همین صفحه دانلود کنید.

یکی از فرایندهای کسب نمره 20 این است که شما مفهوم درس را به خوبی متوجه شده باشید و بخش دیگر آن مربوط به تمریناتی است که باید انجام دهید تا میزان تسلط خود را بر روی مطلب مورد نظر خود افزایش دهید. برای همین است که دانش‌آموزان ممتاز از بهترین نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی استفاده می‌کنند. آن‌ها خوب می دانند که یکی از راه‌های قبولی در کنکور این است که معدل بالایی داشته باشند. آن‌ها بر این باور هستند که قبولی در کنکور یک مسیر یک شبه نبوده و باید برای رسیدن به آن تمای امتحانات نهایی خود را به بهترین نحو بگذرانند.

 نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی و تاثیر آن در کنکور

این دسته از دانش‌آموزان پس از یادگیری مطالب پایه در مدرسه، به سراغ جزوه آموزشی ما رفته و بعد از خواندن نکات و مسائل آن، متوجه می‌شوند که کدام نکات مهم‌تر و کاربردی‌تر هستند. بعد از آن به سراغ نمونه سوالات دسته اول رفته و برای ایجاد تسلط و مهارت بیشتر، آن‌ها را مطالعه می‌کند. سپس از دسته دوم نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی، در روزهای قبل از امتحان استفاده می‌کند. به‌این‌ترتیب او می‌تواند با تسلط 100 درصدی در امتحان شرکت کرده و نمره 20 خود را دریافت کند.

جزوه  شیمی دهم ریاضی  بهترین جایگزین امتحانات آموزشگاهی

استفاده از این وب‌سایت و دانلود نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی یکی از بهترین و مقرون ‌به ‌صرفه ترین راه‌ها برای تهیه بسته‌های آموزشی نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی است. شما با دانلود از این وب‌سایت می‌توانید تا بیش از 50 درصد بسته‌های آموزشی را تهیه نمایید. راه دوم برای تهیه بسته‌های آموزشی کمک گرفتن از مشاوران ما است که با شماره 02144254030 در دسترس می‌باشند. علاوه بر این، جهت ارتباط مؤثر با یکی از بهترین مشاوران ما می‌توانید با شماره 09121965703 تماس بگیرید. این شماره متعلق به مهندس حسین بنائی بوده که به عنوان یکی از بهترین مشاوران ایران در یک دهه اخیر شناخته شده است. این شماره در تمام روزهای هفته در دسترس می‌باشد.

در این مقاله شما می‌توانید با محتوای بسته‌های آموزشی نمونه سوالات شیمی دهم ریاضی آشنا شوید. همچنین می‌توانید در ادامه همین صفحه بخشی از این نمونه سوالات را به صورت رایگان دانلود کنید. علاوه بر این، در این مقاله ما ذکر کردیم که چرا دانش‌آموزان بهتر است از بسته‌های آموزشی استفاده نمایند.

از این بخش می‌توانید فایل های درس شیمی دهم رشته ریاضی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه شیمی دهم ریاضی دانلود نمونه سوالات درس به درس شیمی دهم ریاضی دانلود پاسخنامه شیمی دهم ریاضی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۲
ارسال دیدگاه جدید