دانلود جزوه جغرافی دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه جغرافی دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

این روزها بازار نمونه سوالات جغرافی دهم انسانی و جزوات آن بسیار داغ است. سایت‌های بی‌شماری هستند که ادعا دارند نمونه سوالات معتبری ارائه می‌کنند، در صورتی که پس از دانلود، یا خبری از نمونه سؤال نیست و یا اینکه نمونه سوالات موجود در گوگل را جمع‌آوری کرده و می‌فروشند.

به همین دلیل نیز، تیم مجرب و خبره مهندس حسین بنائی بر آن شد تا با گرد هم آوردن بهترین اساتید و رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته، به گردآوری مهم‌ترین نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی بپردازد. این سوالات در دو بخش متفاوت بر روی سایت قرار داده شده است و شما می‌توانید قبل از تهیه و دریافت نسخه کامل، حتماً یک نمونه چند صفحه‌ای از این نمونه سوالات را مشاهده نمایید. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پکیج بی‌نظیر آشنا سازیم تا با دیدی باز به تهیه نمونه سوالات و جزوات مورد نیاز خود بپردازید.

دانلود نمونه سوالات جغرافی دهم انسانی تیم حسین بنایی

در چند سال اخیر، مخصوصاً در کنکور سال گذشته، شاهد آن بودیم که معدل تا چه اندازه می‌توانست در انتخاب یک‌رشته و دانشگاه مؤثر باشد. سابقاً سازمان سنجش تنها معدل را در صورتی که تأثیر مثبت بر روی نتیجه کنکور داشت اعمال می‌کرد. اما سال گذشته و در سال‌های آینده، این معدل چه تأثیر مثبتی داشته باشد و چه تأثیر منفی، بر کنکور اثرگذار خواهد بود. ازاین‌رو چه دانش‌آموزان مقطع دبیرستان که امسال سال 12 هستند و چه دانش‌آموزانی که از امسال دبیرستان را شروع کرده‌اند، مشمول این قانون خواهند شد.

بر اساس نظر شواری انقلاب فرهنگی، تمامی امتحانات از سال 1401 به بعد به صورت نهایی برگذار می‌گردد. این بدان معنا است که تمامی دانش‌آموزان در هر سطح، هر شهر و یا مدرسه ای که باشند، باید به یک نوع سوال پاسخ دهند. این روند می‌تواند ضربه سنگینی به دانش‌آموزان ساکن در مناطق محروم وارد کند. ازاین‌رو استفاده از نمونه سوال جغرافی دهم انسانی می‌تواند راهی باشد تا دانش‌آموزان در هر نقطه از ایران بتوانند با سوالات مهم آشنا شده و نمره عالی از درس خود دریافت کند.

نمونه سوال جغرافی دهم انسانی شامل بیش از 100ها سؤال تألیفی و گردآوری شده از سال‌های گذشته می‌باشد. این سوالات از تمامی دبیرستان های نمونه و تیزهوشان کشور جمع‌آوری شده و سپس توسط بهترین اساتید مجموعه ما پاسخ داده شده‌اند. بر اساس یک ارزیابی کلی که از طرف دانش‌آموزان صورت گفته است، مشاهده شده که سوالات امتحانات نهایی با بیشترین شباهت به نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی که توسط تیم مهندس بنائی طرح شده‌اند، ارائه می‌شوند. علاوه بر این گاها دیده شده که سوالات دقیقا مشابه همین نمونه سوالات هستند!!

می‌توان علت تشابه نمونه سوال جغرافی دهم انسانی تیم ما به، نمونه سوالات امتحانات نهایی را در دقت عمل تیم طراح دانست. ازآنجایی‌که تیم طراح سؤالات ما از جمله خبره‌ترین اساتید ایران محسوب می‌شوند، باید انتظار داشته باشیم که مباحث سؤال خیز را به‌درستی شناخته و نحوه طرح سوال از آن ناحیه را بدانند. ازاین‌رو، اکثر نمونه سوالات ما جز امتحانات اصلی بوده و ما با اطمینان بیش از 90 درصد می‌توانیم ادعا کنیم که هر دانش‌آموزی بعد از خواندن این جزوات و نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی، می‌تواند حداقل نمره 17 را کسب کند.

دانلود نمونه سوال جغرافی دهم انسانی راهی برای موفقیت در امتحان نهایی

دانش‌آموزان ممتاز، علاوه بر درک قوی و عمیقی که بر روی مطالب درسی دارند، از پکیج نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی نیز برخوردار هستند. این دانش‌آموزان معمولاً پس از اشراف بر مطالب کتاب، به سراغ جزوات تخصصی ما آمده تا نکات مهم و منحصربه‌فردی که توسط اساتید مجموعه ما گردآوری شده‌اند را بخوانند.

قطعاً تمامی بخش‌های کتاب به یک اندازه مهم نیست. تجربه نیز نشان داده است که برخی از مباحث بسیار سوال خیزتر از سایر مباحث است. اما اینکه کدام مبحث این ویژگی را دارد، توسط معلم بیان نمی‌شود؛ بنابراین این وظیفه ما است تا با ارائه نکات مهم و پر تکرار از هر درس و طرح سوالات گوناگون به صورت تألیفی و گردآوری از آن مبحث، به دانش‌آموز نشان دهیم که این مطلب تا چه اندازه می‌تواند سؤال خیز باشد و چه نوع سؤالاتی از آن مطرح می‌شود.

دانش‌آموزان ممتاز معمولاً بعد از خواندن بیش از 100 سؤال از آن مبحث، می‌توانند به راحتی به هر نوع سوالی در همان خصوص پاسخ دهند. زیرا ما برای هر پاسخ، چندین نوع سوال مطرح کرده‌ایم تا دانش‌آموز با انواع روش های طرح سؤال آشنا شود.

پاسخ به این سوال قطعاً بله است. نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی می‌تواند به دو روش به دانش‌آموزان کمک کند. در حالت اول دانش‌آموز پس از خواندن نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی می‌تواند در امتحانات نهایی بهترین نمره را کسب کرده و با افزایش معدل خود، تأثیر مثبتی بر روی کنکور گذارد. در حالت دوم، دانش‌آموزان با حل سوالات تستی و آشنایی با انواع مختلف سؤال، می‌توانند به هر سوال کنکوری پاسخ دهند. علاوه بر این، ما در جزوه آموزشی خود بر روی مباحث مهم کلید کرده و آن‌ها را بارها و به روش‌های گوناگون از جمله نمودارها، درخت‌واره‌ها و جداول خلاصه‌برداری، تکرار و تأکید کرده‌ایم.

نمره جغرافی دهم انسانی برای کنکور مفید است؟

نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی دارای سه بخش می‌باشد. بخش اول مربوط به جزوات آموزشی است که تأکیدی بر مطالب پر تکرار و سؤال خیز امتحانات نهایی دارد، بخش دوم مربوط به سوالات تألیفی و گردآوری است که برای هر درس به صورت جداگانه طرح شده است و بخش سوم سؤالاتی هستند که به صورت درهم و از تمامی دروس کتاب (درست مانند سوالات امتحان نهایی) مطرح شده است.

برای کسب بهترین بازده از پکیج آموزشی ما، شما باید ابتدا جزوه را خوانده تا با مباحث آشنا شوید. سپس به سراغ سوالات تألیفی و گردآوری شده از هر درس بروید و تمامی سوالات را پاسخ دهید و سپس پاسخ‌های خود را با پاسخ‌نامه مقایسه کنید.

در مرحله سوم (که ما معمولاً آن را قبل از امتحان توصیه می‌کنیم) شما باید به سراغ مجموعه سوالات بروید. این دسته از سوالات مخصوص روزهای قبل از امتحان طراحی شده‌اند. شما می‌توانید این سوالات را به صورت زمان‌بندی شده نیز پاسخ دهید.

نحوه خواندن نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی

بخشی از پکیج‌های آموزشی و نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی مجموعه ما، به صورت رایگان، در انتهای همین صفحه قرار داده شده‌اند. شما می‌توانید پس از مشاهده نمونه سوالات با مشاوران ما با شماره‌های 09121965703 و 44431313-021 تماس گرفته تا از شرایط خرید مطلع شوید.

به غیر این روش شما می‌توانید از طریق لینک خرید در همین صفحه، تمامی پکیج‌های آموزشی و نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایید.

در این مقاله شما با نحوه دانلود نمونه سؤال جغرافی دهم انسانی و محتوای درون پکیج آموزشی ما آشنا شدید. در این مقاله به اهمیت خواندن نمونه سوال قبل از امتحانات و تاثیر آن بر کنکور گفته شد. ماحصل این مقاله تاکیدی بر اهمیت دادن به نمونه سوالات و امتحانات پایان ترم است.

امیدواریم شماهم با خواندن این نمونه سوالات و تطبیق حداکثری آن با سوالات امتحان، حداقل نمره 18 را کسب کنید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس جغرافی دهم انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه جغرافی دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس جغرافیا دهم انسانی دانلود پاسخنامه جغرافی دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید