دانلود جزوه منطق دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه منطق دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
5/5 - (1 امتیاز)

منطق از جمله دروس تحلیلی است که دانش‌آموزان رشته علوم‌انسانی، آن را سخت می‌پندارند. این در حالی است که دقیق شدن در این درس قدرت استدلال آن‌ها را افزایش داده و می‌توانند از مهارت‌های به وجود آمده در حین یادگیری این درس، حتی در زندگی خود نیز استفاده نمایند. بااین‌حال برخی از دانش‌آموزان گمان می‌کنند که تنها خواندن کتاب‌درسی می‌تواند این قدرت تحلیل را به آن‌ها بدهد. این در صورتی است که یک شخص زمانی می‌تواند توانایی تحلیل خود را افزایش دهد که بتواند با سوالات متعدد روبرو شود. به همین دلیل است که دانش‌آموزان ممتاز از نمونه سوالات منطق دهم انسانی به عنوان منبعی تمرینی برای افزایش سطح قدرت تحلیلی خود استفاده می‌نمایند.

متأسفانه، بسیاری از والدین و دانش‌آموزان گمان می‌کنند، چون رشته انسانی دارای دروسی خواندنی است، پس نیاز به آموزش بیشتر و یا جزوات تکمیلی ندارد. اما تجربه نشان داده است که دانش‌آموزان علوم‌انسانی به دلیل وسیع بودن مباحث درسی‌شان، بیش از دو گروه دیگر (ریاضی فیزیک و علوم‌تجربی) به نمونه سوالات منطق دهم انسانی نیاز دارند.

دانش‌آموزان باید بدانند که کدام بخش‌های کتاب سوال خیز تر بوده و کدام یک از اهمیت کمتری برخوردار هستند. علاوه بر این، آن‌ها باید با انواع نمونه سوال آشنا شوند و پاسخ‌های صحیح را از غلط تشخیص دهند. این تشخیص برای دانش‌آموزانی که درس منطق را می‌خوانند، بسیار حائز اهمیت است. زیرا آن‌ها با مباحث و سؤالاتی روبرو هستند که بسیار مشابه‌اند. از این رو، دانش‌آموزان نه‌تنها به نمونه سوالات منطق دهم انسانی نیاز دارند، بلکه به یک جزوه آموزشی مخصوص نیز احتیاج دارند. حل این جزوه آموزشی باید دارای یک سری از پارامترها باشد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مطالب باید به صورت دسته‌بندی‌شده باشد.
  • مطالب باید به صورت نمودار بیان شود.
  • مطالب باید به صورت درخت‌واره باشد.
  • مطالب باید به صورت های‌لایت‌های رنگی و یا بولد باشد.
بهترین جزوات آموزشی و نمونه سوالات منطق دهم انسانی

باید بدانید که اصول روان‌شناس در جزوه آموزشی و نمونه سوالات منطق دهم انسانی می‌تواند تا حد بسیاری در سرحال نگه‌داشتن دانش‌آموزان در حین مطالعه مؤثر باشد. برای مطلع شدن از ویژگی‌های یک جزوه خوب، می‌توانید به مقاله بهترین جزوات آموزشی مهندس حسین بنائی مراجعه نمایید.

یکی از مشکلاتی که دانش‌آموزان برای قبولی در کنکور دارند، این است که گمان می‌کنند تا کنکور زمان بسیاری دارند. همین گمان باطل آن‌ها را از موفقیت باز می‌دارد. اما یک دانش‌آموز هدفمند و ممتاز، همیشه کنکور را به خود نزدیک دانسته و از تمامی منابع درسی مانند نمونه سوالات منطق دهم انسانی و جزوات آموزشی برای افزایش سطح آگاهی خود استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، دانش‌آموزان سال دهم باید بدانند که شرایط قبولی آن‌ها در کنکور سال 1405 با شرایط امروزی متفاوت خواهد بود. این تفاوت نیز به میزان تأثیر درصد معدل آن‌ها بستگی دارد. مثلا در سال گذشته، آیین نامه تأثیر مثبت معدل در کنکور لغو شده و در عوض تأثیر واقعی معدل در کنکور اعمال شد. در این حالت، معدل چه تأثیر افزایشی بر رتبه داشته باشد و چه کاهشی، اعمال خواهد شد. این روند هر ساله در حال افزایش است، به طوری که در سال 1405، تأثیر معدل در کنکور به بیش از 40 درصد خواهد رسید.

در سال‌های گذشته، دانش‌آموزان تلاش بسیاری برای قبولی در کنکور می‌کردند. عمده تلاش آن‌ها در سال آخر دبیرستان بود که منتهی به کنکور می‌شد. در این شرایط دانش‌آموزان باید هم خود را برای امتحانات نهایی آماده می‌کردند و هم برای کنکور. اما از کنکور 1402 به بعد، این فشار درسی و بغضا روانی از روی دانش‌آموزان برداشته شد. در حقیقت آن‌ها با تلاش در سه سال دبیرستان می‌توانند تا بیش از 40 درصد مسیر موفقیت را طی کنند و قبولی در کنکور برای آن‌ها، تنها به 60 الی 50 درصد تلاش نیاز دارد.  

چگونه نمونه سوالات منطق دهم انسانی در قبولی کنکور به ما کمک می کند؟

نمونه سوالات منطق دهم انسانی در حقیقت یک پکیج آموزشی قدرتمند و کامل است که برای اهداف خاصی طراحی شده است. یکی از هدف‌های مهم تألیف این بسته آموزشی، افزایش قدرت یادگیری دانش‌آموزان از طریق جزوات آموزشی است. این جزوات آموزشی شامل نکات پرتکراری است که هر ساله مباحث آزمون‌ها را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، بسته امتحانی نمونه سوالات منطق دهم انسانی خود از دو قسمت تشکیل می‌شود که یک بخش برای افزایش مهارت پاسخ به آزمون و آشنایی با انواع سوالات است و یک بخش دیگر مخصوص روزهای قبل از امتحان می‌باشد.

در بخش دوم نمونه سوالات منطق دهم انسانی، ما سوالات مربوط به هر درس را که شامل بیش از 300 سوال آموزشی است، گرد هم آورده‌ایم. این سوالات توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید ایران تألیف شده‌اند. علاوه بر این، ما نمونه سوالات پرتکرار هر ساله که در امتحانات نهایی مدارس سراسر کشور برگزار شده‌اند را نیز در بسته آموزشی خود گنجانده‌ایم. پس دانش‌آموزان می‌توانند با خواندن این بخش از بسته آموزشی، مهارت‌های خود را در پاسخ‌دهی و همچنین آشنایی با نمونه سوالات افزایش دهند.

در بخش سوم ما مجموعه از سوالات درس‌های مختلف را گرد هم آورده‌ایم تا دانش‌آموزان بتوانند قبل از امتحانات با خواندن آن‌ها خود را برای آزمون اصلی آماده سازند. این سوالات هم به صورت تألیفی هستند و هم گردآوری شده. پاسخ‌نامه این سوالات همراه با جزوه بوده و شما می‌توانید این دسته از سوالات را به صورت زمان‌بندی شده و قبل از امتحان اصلی مرور نمایید. شما می‌توانید در ادامه همین صفحه، نمونه‌ای از سوالات را دانلود کنید.

دانلود جزوه منطق دهم انسانی

دانلود نمونه سوالات منطق دهم انسانی می‌تواند به سه روش صورت گیرد. اول آنکه شما می‌توانید با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی به شماره 02144254030 تماس گرفته تا خرید بسته درخواستی شما از طریق مشاوران ما صورت گیرد. علاوه بر این، شما می‌توانید نحوه استفاده از بسته آموزشی را از مشاوران ما یاد بگیرید.

روش دوم هماهنگی با خود مهندس حسین بنائی (09121965703) است. مهندس حسین بنائی در تمامی روزهای هفته مشغول مشاوره‌های تلفنی به دانش‌آموزان بوده و آن‌ها را در تهیه بهترین بسته امتحانی راهنمایی می‌نماید و سومین روش برای دانلود نمونه سوالات منطق دهم انسانی، از طریق همین سایت می‌باشد. شما می‌توانید با خرید از طریق همین سایت، از تخفیف 50 درصدی محصولات ما برخوردار شوید. در ادامه همین صفحه، شما می‌توانید یک نمونه 10 صفحه‌ای از نمونه سوالات گردآوری شده ما را دانلود کنید.

در این مقاله شما با دانلود بسته آموزشی نمونه سوالات منطق دهم انسانی آشنا شدید. علاوه بر این، به شما توضیح داده شد که بسته نمونه سوال چگونه می‌تواند در موفقیت درسی و آینده شما مؤثر باشد. همچنین در مورد انواع بخش‌های مختلف این پکیج شرح‌های داده شد.

از این بخش می‌توانید فایل های درس منطق دهم رشته انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه منطق دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس منطق دهم انسانی دانلود پاسخنامه منطق دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید