دانلود جزوه اقتصاد دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه اقتصاد دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
3.7/5 - (9 امتیاز)

یکی از درس‌های مهم در رشته انسانی، اقتصاد است. این درس نه‌تنها در دبیرستان، بلکه در دانشگاه هم به عنوان یک رشته مهم و درآمدزا تلقی می‌شود. علاوه بر این، این درس دارای ضریب تأثیر بسیاری در قبولی کنکور و معدل نیز می‌باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که دانش‌آموزان با کمک نمونه سوالات و جزوه اقتصاد دهم انسانی حتما سعی کنند که معدل خود را بالا نگهدارند.

اما این نمونه سؤالات چگونه می‌توانند به دانش‌آموزان کمک کند و یا اینکه چطور از آن‌ها استفاده شود که بیشترین بازدهی را داشته باشد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا جزئیات استفاده از پکیج نمونه سؤالات اقتصاد دهم انسانی که توسط مهندس حسین بنائی و گروه مولفانشان تهیه شده است را توضیح دهیم و مزیت آن ها را بگوییم تا با خیال راخت به خوندن این درس بپردازید و بهترینن نمره رو کسب کنید.

یکی از بهترین روش‌های محک‌زدن خودمان، استفاده از امتحان است. اما این امتحان گاه می‌تواند در سرنوشت ما چنان مؤثر باشد که لازم است قبل از آن به اندازه کافی آماده بود. اما این آماده شدن مستلزم داشتن شرایط و ملزوماتی است که از آن جمله می‌توان به خواندن جزوات و نمونه سوالات اقتصاد دهم انسانی اشاره کرد. حل کردن سؤالات مختلف آن هم قبل از امتحان، می‌تواند تا حد بسیاری در کسب نمره عالی به شما کمک کند.

تحقیقات نشان داده است، دانش‌آموزانی که قبل از آزمون از نمونه سؤالات مختلف استفاده می‌کنند، می‌توانند نتیجه بهتری در امتحان کسب کنند. دلیل این امر نیز آشنایی آن‌ها با نوع سؤالات و همچنین قرارگرفتن در شرایط آزمون است. زمانی که دانش‌آموز در شرایط امتحانی قرار می‌گیرد، سؤالات به او نشان می‌دهند که چه مباحثی را نمی‌داند و روی چه مباحثی تسلط دارد. این یعنی زمانی که دانش‌آموز مورد سنجش قرار می‌گیرد، نقاط ضعف و قوت خود را بهتر متوجه می‌گردد.

دانلود نمونه سوالات اقتصاد دهم انسانی مهندس حسین بنائی

در سال‌های گذشته معدل تنها تأثیر مثبتی در کنکور داشت. یعنی اگر معدل باعث می‌شد که رتبه کنکور پایین‌تر بیایید، آن زمان سازمان سنجش آن را در نتیجه کنکور تأثیر می‌داد. اما از پارسال به بعد، این روند با تغییراتی همراه بود. در واقع مطابق با نظر شورای انقلاب‌فرهنگی، هر ساله بر تأثیر معدل بر کنکور اضافه خواهد شد. این یعنی 3 سال بعد، دانش‌آموزانی که هم اکنون سال دهم هستند، با تأثیر بیش از 40 درصدی معدل شان در کنکور مواجه خواهند شد.

در سال‌های آینده معدل می‌تواند 50 درصد در قبولی دانشگاه مؤثر باشد. این یعنی شما تنها با 50 درصد تلاش (به جای 100 درصد تلاش) می‌توانید به راحتی یک دانشگاه معتبر قبول شوید. این روند باعث می‌شود که آن استرس و اضطرابی که دانش‌آموزان سال آخر برای قبولی در کنکور دارند، تا اندازه ای از بین برود. از طرفی شما از همین امسال با خواندن نمونه سؤالات اقتصاد دهم انسانی می‌توانید پایه درسی و معدل خود را بنا نهید. بنابراین ما نیز با نظر سازمان سنجش در خصوص تأثیر معدل در کنکور بسیار موافقیم.

پکیج جزوات و خلاصه اقتصاد دهم انسانی از سه بخش تشکیل شده‌اند. این سه بخش شامل:

در این بخش ما نکات پر تکرار و مهم امتحانی را که هر ساله در آزمون آورده می‌شوند را قرار داده‌ایم. در حقیقت شما می‌توانید تنها با خواندن این بخش در آزمون نمره‌ای در حد 17 کسب کنید. مطالب موجود در جزوه آموزشی به صورت نمودار، شکل، درختواره و در فرمت های مختلف نوشته شده‌اند. مطالعات نشان داده است که استفاده از متن های شماتیک، می‌تواند بازده یادگیری را افزایش دهد و از طرفی نیز خستگی دانش‌آموزان در حین خواندن تا مقدار زیادی برطرف می‌شود. شما می‌توانید یک نمونه از جزوه و نمونه سوال اقتصاد دهم انسانی را در پایین همین صفحه دانلود نمایید.

این بخش شامل نمونه سؤالات متنوع و مختلف است که برای هر درس به صورت جداگانه تألیف و گردآوری شده است. نمونه سؤالات تألیفی ما توسط اساتید مطرح کشوری و رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته نوشته شده‌اند. علاوه بر این، در این بخش نمونه سؤالات به صورت گردآوری شده هستند. این دسته از نمونه سؤالات از مدارس نمونه و تیزهوشان کشور جمع‌آوری‌شده و بعد از پاسخ‌دهی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

این قسمت نیز شامل نمونه سؤالات گردآوری شده و تألیفی می‌باشند و تنها تفاوتشان با بخش قبل این است که این نوع نمونه سؤالات از تمامی درس‌های کتاب طرح شده‌اند. این نوع از نمونه سؤالات اقتصاد دهم انسانی دقیقاً مشابه امتحانات نهایی بوده و دارای زمان‌بندی می‌باشد. برای اینکه نحوه استفاده از این بسته آموزشی را یاد بگیرید، می‌توانید سؤالات خود را از مشاوران ما از طریق تماس با شماره های 02144431313 و 09121975090 جویا شوید.

جزوه اقتصاد دهم انسانی

روش‌های متفاوتی برای تهیه بسته‌های امتحانی وجود دارد. از آن جمله می‌توان تماس با مشاوران ما که از طریق شماره‌های 09121975090 و 02144431313 اشاره کرد. علاوه بر این، شما می‌توانید با خرید از طریق همین وب سایت، از تخفیف 50 درصدی که بر روی محصولات درج شده است نیز استفاده نمایید. البته باید توجه داشته باشید که این تخفیف ها مدت دار بوده و تنها تا تاریخ معینی به دانش‌آموزان تعلق می‌گیرد. از این رو حتما قبل از خرید، با مشاوران ما تماس بگیرید.

در این مطلب در خصوص دانلود نمونه سوال اقتصاد دهم انسانی توضیحاتی داده شد. همچنین به اهمیت استفاده از بسته‌های نمونه سوال و جزوات آموزشی اشاره گردید. باید بدانید که استفاده از بسته‌های آموزشی می‌تواند تأثیر بسزای در قبولی کنکور شما داشته باشد. از این رو بعد از تهیه این بسته‌ها، حتماً روش مطالعه آن‌ها را از مشاوران ما جویا شوید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس اقتصاد دهم رشته انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه اقتصاد دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس اقتصاد دهم انسانی دانلود پاسخنامه اقتصاد دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۲
ارسال دیدگاه جدید