دانلود جزوه تاریخ دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه تاریخ دهم انسانی + درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
3.4/5 - (20 امتیاز)

شرکت در امتحانات پایان ترم و میان‌ترمم قطعاً یکی از استرس‌زاترین فرایندهای تحصیل به شمار میره. این روند مخصوصاً برای دانش‌آموزانی که تازه ‌وارد یک دوره تحصیلی، مانند رفتن به دبیرستان و یا دوره راهنمایی شون هست، خودش رو بیشتر نشان میده.

برای همین ما مقاله‌هایی و فایل هایی رو براتون آماده کردیم تا با اونا بتونید بر این استرس و سردرگمی غلبه کنید و بتونید امتحانات خودتونو با موفقیت سپری کنید. امروز اولین مقاله مون رو در مورد اینکه بهترین روش خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی چیه و چطور باید اونو بخونید، براتون آماده کردیم. 

درس خواندن با جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

آیا تنها خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی برای قبولی در امتحانات کافی هستند؟

اگر بصورت کلی بخواهیم بگوییم، خیر. شما زمانی می‌تونید در امتحانات تون موفق باشید که تسلط کافی روی مطالب درسی تون داشته باشید. برای همین هم ما اول توصیه می‌کنیم که مطالب کتاب رو به خوبی بخونید و بعد برید سراغ خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی که توسط مجموعه آموزشی مهندس بنائی تهیه کرده برید. تو این جزوه تمامی نکات امتحانی گذاشته شده. همچنین برای اینکه مطالب طبقه‌بندی شده و به‌صورت دائم تو ذهن تون باقی بمونه، تیم ما اونا رو به‌صورت نمودار، جدول و دسته‌بندی‌شده در جزوات قرار داده.

مرحله بعد از خواندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

بعد از خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی حالا نوبت اینه که به سراغ چک‌کردن پاسخ‌ها برید. نمونه سؤالات بسیار جامع و کامل هست و از هر مبحث حدود 50 سؤال گذاشته شده که هم برگرفته از کنکور و امتحانات سال‌های گذشته است و هم پکیج جامعی از سؤالات چند سال اخیر که توسط بهترین اساتید طراحی شدند.

خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی را چه زمانی شروع کنیم؟

شما باید دانلود جزوات نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی و خواندن اون ها رو دانلود انسانی رو زمانی شروع کنید که نزدیک به امتحانات میان‌ترم و یا پایان‌ترم‌تون هست. در حقیقت فقط اون زمانه که شما حجم بیشتر مطالب درسی رو خوندین و آماده هستین که در آزمون‌ها شرکت کنید. اما، ما برای شما یک توصیه‌ای داریم؛ اونم اینه که اول تمامی پکیج‌های نمونه سؤال درس‌های خودتون رو از مشاوران گروه مهندس بنائی از طریق همین صفحه یا از طریق تماس با شماره های 09121965703 و 44431313-021 تهیه کنید تا بدونید که چقدر زمان برای خوندنش لازم دارید.

این‌طوری می تونید یه برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید. علاوه بر این، اگر شما متوجه بشین که تعداد نمونه سؤالات زیاد هستند، میتونید اونا رو به دو بخش میان‌ترم و پایان ترم تقسیم کنید. از اون جایی که ما سؤالات رو به‌صورت تفکیک شده و درس به درس در اختیارتون قرار میدیم، شما می تونید سؤالات مربوط به هر درس رو بعد از اتمام درس و جزوه بخونید.

پکیج آموزشی و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

بعد از دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی با چه مباحثی آشنا میشیم؟

بعد از دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی که مهندس بنائی برای دانش‌آموزان تهیه کرده‌اند جامع‌ترین منبع سؤالات در بازار است. این پکیج می تونه شما رو با جنبه‌هایی از درس‌ها آشنا کنه که تابه‌حال به اونا توجه نکرده بودین. علاوه بر این، به‌صورت عمداً سؤالات متعددی با پاسخ یکسان در پکیج قرار داده شده تا دانش‌آموزان با انواع روش‌های پرسش آشنا بشن.

در جزوه و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی چند تا سؤال وجود داره؟

اینکه در جزوه و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی چند تا سؤال در جزوه وجود داره، کاملاً به گستردگی مباحث و درس بستگی داره. مثلاً بعضی درس‌ها بسیار مهم هستن و احتمال اینکه چند تا از همون مبحث جز امتحانات نهایی و یا میان‌ترمم تون باشند خیلی زیاده. خوب در این صورت منطقی اینه که شما سؤالات بیشتری رو از همین قسمت حل کنید. برای همین هم ما نمونه سؤالات بیشتری رو از مباحث پر تکرار براتون توی پکیج قرار دادیم.

چگونه بعد از دانلود جزوه یا نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی آن را بخوانیم؟

خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی نیاز به مهارت‌های خاصی داره که ما چند تا از اونا رو براتون توضیح میدیم و شما می تونید بقیه شون رو از مشاوران ما در گروه مهندس بنائی بپرسید.

راهکارهای هدفمند برای خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

از جمله راهکارهایی که ما برای خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی می‌تونیم به شما عرضه کنیم این هست که اول مشخص کنید که برای چه هدفی دارید نمونه سؤال می‌خونید؟ آیا آزمون شفاهی هست و یا کتبی؟ آیا کنکور هست و یا امتحان پایان ترم؟ با مشخص‌شدن این پارامترها شما می تونید جامع‌تر و بهتر نمونه سؤالات رو بخونید. مثلاً ما توصیه می‌کنیم که شما برای آزمون‌های شفاهی که همون پرسش‌وپاسخ کلاسی هست، اول کتاب، بعد جزوه، بعد نمونه سؤالاتی که معلمتان طرح کرده و سپس به سراغ نمونه سؤالات طراحی شده توسط تیم مهندس بنائی بروید.

البته ما انقدر به جزوات خودمون ایمان داریم که پیشنهاد میدیم اون هارو به عنوان جایگزین جزوه اصلیتون استفاده کنید 😁😉

دومین راهکار برای دانش‌آموزانی است که یا ذهن بسیار کنجکاوی دارند و یا به مطلب بی‌علاقه هستند. در هر دو حالت ذهن دانش‌آموز در حال پرس‌وجو برای این مطلب است که مبحث فوق چطور می‌تونه کمکش کنه و تو زندگی اون چه جایگاهی داره. اگر شما هم جزئی از این دانش‌آموزان هستید، ما به شما توصیه می‌کنیم ابتدا به سراغ سؤالات بدون جواب برین و سپس به سراغ کتاب و جزوه بیاین. این‌طوری ذهنتون درگیر سؤالاتی میشه که برای جواب‌دادن بهشون شروع به جست‌وجو می‌کنید. در این حالت ذهن شما بیشترین تمرکز رو برای پیداکردن سؤالات خواهد داشت.

راه‌حل سوم برای دانش‌آموزانی هست که تمایل دارند یک درسی رو اول تموم کنند و بعد به سراغ درس دوم برن. برای این دانش‌آموزان توصیه می‌کنیم که اول تمامی متن کتاب و جزوه اختصاصی مهندس بنائی رو مطالعه کنند و بعد به سراغ نمونه سؤالات همون درس برن. در این صورت اونا می‌تونن هم زمان هم درس و هم تمامی نمونه سؤالات رو یکجا با هم بخونن. اما این روش یه اشکالی داره و اونم اینه که احتمال اینکه مطلب بعد از یه مدت فراموش تون بشه زیاده. برای همین شما نیاز به برنامه‌ریزی دقیق برای مرور دارید که می‌تونید این مورد رو از مشاوران مهندس بنائی بخواین تا یادتون بدن.

رفع خستگی بعد از دانلود جزوات و نمونه سوالات تاریخ دهم انسانی

چرا خوندن جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی این‌قدر مهم شده؟

درگذشته امتحانات به دو صورت برگزاری می‌شد. امتحانات درون ‌استانی، منطقه و یا مدرسه‌ای و یا امتحانات نهایی. در سه مورد اول سؤالات طبق سطح علمی دانش‌آموزان همون منطقه طرح می‌شدند. این‌طور بود که احتمال قبولی توی آونا هم خیلی زیاد بود. اما دسته دوم از امتحانات، که از قضا بسیار هم مهم بودند و هستند، امتحانات نهایی بود. در این نوع از امتحانات، در یک روز خاص و در یک ساعت خاص، تمامی دانش‌آموزان یک مقطع، یک نوع سؤال رو امتحان میدن.

این روش هم فواید خودش رو داره و هم مضرات خودش رو. مثلاً از جمله فواید این کار این بود که تمامی دانش‌آموزان هماهنگ و بدون مداخله معلم خودشون، به سؤالات پاسخ می‌دادند. اما یه ضرر داشت که اون هم بیشتر گریان دانش‌آموزان ضعیف در مناطق محروم رو می‌گرفت. معمولاً این دانش‌آموزان نمی‌تونستند از منابع درسی و امتحانی خوبی استفاده کنند. این‌طور بود که این دسته از دانش‌آموزان، کمترین نمره رو در امتحانات نهایی کسب می‌کردند.

زمان دانلود جزوات و نمونه سوالات تاریخ دهم انسانی

نیاز بیشتر دانش‌آموزان امروزه به خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

امروزه تمامی امتحانات مقطع دبیرستان به صورت نهایی برگزار میشه. به همین دلیل هم هست که این امتحانات این‌قدر اهمیت پیدا کردند. از طرفی هم هر ساله داره به ارزش معدل دبیرستان در قبولی کنکور اضافه میشه. قبلاً رسم بر این بود که سازمان سنجش تنها معدل‌هایی رو که تأثیر مثبت در رتبه کنکور داشتند رو در نتیجه نهایی اعمال می‌کرد. (منبع) اما پارسال دیدیم که این تأثیر بیشتر و یک ضریب منفی برای افرادی که معدل پایینی داشتند در کنکور اعمال شد.

این تأثیر منفی معدل پایین زنگ هشداری بود برای دانش‌آموزانی که امسال سال دوازدهم، یازدهم و حتی دهم هستند. در حقیقت خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی برای این دانش‌آموزان مثل یک کشتی نجات می‌مونه. چون که هر سال بر درصد تأثیر معدل دبیرستان در کنکور اضافه میشه و در این صورت تنها دانش‌آموزانی می‌تونند در کنکور موفق باشند که معدل بالایی به دست آوردند.

خوندن و دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی تا چه اندازه تونسته به دانش‌آموزان در موفقیت کمک کنه؟

یکی از مهارت‌هایی که باید هر دانش‌آموزی بلد باشه، هنر پاسخ‌دادن به سوالات خارج از کتاب هست. دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی یه پکیج آموزشی هست که شامل مهم‌ترین و پرتکرارترین نکات درسی هست. علاوه بر این، این جزوات همراه با سؤالاتی عرضه میشن که توسط اساتید به نام و رتبه‌های برتر کنکور طراحی شدند.

سؤالات در این بسته‌های آموزشی به دو صورت قرار داده شدند. اولین دسته از سؤالات به صورت تألیفی بوده که توسط اساتید خبره در مجموعه ما طراحی شدند و دسته دوم جمع‌آوری سؤالات پر تکراری هست که در این چند ساله در جایی جایی ایران برای دانش‌آموزان طرح شدند.

دانش‌آموزان با دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی می‌تونند به صورت 100درصدی به تمامی سؤالات امتحانات پاسخ بدن. این موضوع رو ما بارها بررسی کردیم و دیدیم که حتی برخی از سؤالات امتحانی مشابه و یا عیناً همون سؤالاتی هستند که ما توی بسته‌های خودمون به دانش‌آموزان ارائه میدیم.

برنامه بریزی برای موفقیت در امتحانات با دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی

از کجا می‌تونیم دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی را دریافت کنیم؟

دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی رو می تونید از مشاوران مهندس بنائی تهیه کنید. معمولاً حدود یک هفته الی 10 روز طول میکشه تا نمونه سؤال به دست تون برسه. برای همین ما توصیه می‌کنیم تا قبل از شروع آزمون‌های میان‌ترمم تمامی نمونه سؤال‌های خودتونو تهیه کنید. چون زمانی که به امتحانات نزدیک میشیم درخواست برای خرید پکیج‌ها بسیار بالا هست و اگر در انبار موجود نباشه، شما باید منتظر چاپ مجدد بمونید که همین کلی زمان تون رو هدر میده.

آیا می‌تونم دانلود جزوات و نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی را با قیمت ارزون تری تهیه کنم؟

بله. مدیریت مجموعه ما امکانی رو فراهم کرده که هیچ دانش‌آموز پر تلاشی به خاطر عدم منابع مالی، از داشتن این بسته‌های آموزشی محروم نمونه. برای همین ما امکانی رو فراهم کردیم تا دانش‌آموزانی که از طریق همین سایت به خرید پکیج‌های آموزشی می‌پردازند، بتونن این بسته‌ها رو با تخفیف شگفت انگیزی تهیه کنند. برای اطلاع از شرایط خرید می تونید با شماره‌ها 09121965703 و 44431313-021 تماس بگیرید تا مشاورهای ما راهنمایی تون کنند. تا قبل از اون، شما میتونید یه نمونه از نمونه سوالات و جزوات آموزشی ما رو که حدودا 10 صفحه هست، در پایین همین صفحه دانلود کنید.

چکیده و جمع‌بندی

این مطلب در خصوص این بود که چطور نمونه سؤال تاریخ دهم انسانی رو بخونیم. اصلاً از کجا تهیه‌اش کنیم و زمان مناسب برای خوندن چه موقع هست. همچنین ما به شما نشون دادیم که پکیج‌های نمونه سؤالات و جزوات رو از کجا می تونید تهیه کنید. امیدواریم که بتونید توی امتحانات تون موفق باشید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس تاریخ دهم انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه تاریخ دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس تاریخ دهم انسانی دانلود پاسخنامه تاریخ دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۱
ارسال دیدگاه جدید