دانلود جزوه ریاضی و آمار دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه ریاضی و آمار دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
3.2/5 - (9 امتیاز)

معمولاً دانش‌آموزان رشته علوم انسانی در درس ریاضی و آمار کمی ضعیف هستند. از آنجایی که بیشتر دروس این رشته جز دروس خواندنی و حفظی هستند، سر و کار داشتن با دروسی مانند ریاضی و آمار می‌تواند چالشی برای این دانش‌آموزان باشد. ازاین‌رو دانش‌آموزانی که از بسته‌های آموزشی نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی استفاده می‌کنند، توانسته‌اند بر این چالش پیروز شده و نمرات خوبی از این درس کسب کنند.

نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی شامل مباحث مهم و پر تکرار بوده و می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموزان سال دهم باشد. در این بسته آموزشی به نیاز دانش‌آموزان توجه گردیده و در آن مطالبی گنجانده شده است که پایه و اساس امتحانات نهایی است.

نبود منابع کافی برای حل نمونه سوال در اینترنت و مدارس و از طرفی متنوع بودن نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی باعث شده است که دانش‌آموزان نتوانند به درستی و به‌اندازه کافی آمادگی لازم برای شرکت در امتحانات نهایی را داشته باشند. به همین دلیل دانش‌آموزان قوی و ممتاز از تمامی منابع نمونه سوال و بسته‌های نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی برای قبولی و کسب نمره بالا استفاده می‌کنند. علاوه بر این، این دانش‌آموزان بعد از صحبت با مشاوران ما در گروه آموزشی حسین بنائی به این نتیجه رسیده‌اند که برای قبولی در کنکور، باید سنگ بنای معدل خود را از همین مقطع گذارند.

نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی با بهترین کیفیت

مشاوران گروه مهندس بنائی، دانش‌آموزان را برای قبولی در امتحانات نهایی با کمک نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی آماده می‌سازند. این مشاوران به محتوای موجود در بسته‌های آموزشی و همچنین به محتوای آموزشی مدارس اشراف داشته و می‌توانند با ارائه بهترین برنامه‌ها دانش‌آموزان را به هدف خود برسانند. مشاوران ما زمان مطالعه جزوه آموزشی و نمونه سوالات را مطابق با امتحانات میان‌ترم و پایان ترم تنظیم کرده و به این گونه توانسته‌اند، عنوان خبره‌ترین مشاوران را به خود نسبت دهند.

سال گذشته و با اعلام تأثیر معدل در کنکور، دانش‌آموزان بهت‌زده شده و اعتراضات بسیاری انجام دادند. این اعتراضات به این دلیل بود که تا قبل از پارسال، معدل تنها تأثیر مثبت در کنکور داشت. یعنی آن که اگر معدل باعث کاهش رتبه کنکور می‌شد، در کنکور اثر داده نمی‌شد. اما از پارسال به بعد و با نظر شورای انقلاب‌فرهنگی، تأثیر معدل در کنکور به صورت واقعی شده و چه مثبت و چه منفی، تأثیر خود را خواهد گذاشت. این تأثیر هر ساله بیشتر نیز می‌گردد. ازاین‌رو دانش‌آموزانی که الان در مقطع دهم هستند، معدلشان تأثیری بیش از 40 درصد در کنکور خواهد داشت. به همین دلیل است که معدل هر مقطع آن‌ها بسیار مهم است.

روند تأثیر معدل دیپلم در قبولی دانشگاه، جز مراحلی است که در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا در حال اعمال است. در حقیقت این یکی از بهترین سیستم‌ها برای قبولی در دانشگاه محسوب می‌شود. زیرا رفتن به دانشگاه آن هم تنها با قبولی در کنکور می‌تواند بسیار استرس‌آور باشد. تصور کنید که شما در سال آخر دیپلم خود با مشکلاتی مواجه شوید و یا اینکه استرس امتحانات دبیرستان و قبولی در کنکور با یکدیگر به سراغتان بیاید. در این شرایط شما نمی‌تواند تنها بر روی قبولی در کنکور متمرکز شوید.

بهترین نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی با کمک اساتید و مشاوران ما

بهترین راه‌حل آن است که شما از همین ابتدا سنگ بنای رفتن به دانشگاه را بگذارید. در این صورت استرسی که برای قبولی در امتحانات دبیرستان خواهید کشید بیهوده نخواهد بود. از طرفی شما با کسب معدل بالا در دوران دبیرستان و تأثیر 40 درصدی آن در کنکور، دیگر به زحمت کمتری برای قبولی در کنکور نیاز دارید. برای همین است که از همین امروز باید به حل و تمرین نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی بپردازید تا بتوانید بیشترین نمره را کسب کنید.

دانلود نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی می‌تواند تا حد بسیار زیادی در قبولی دانش‌آموزان مؤثر باشد. این بسته‌های آموزشی دارای سه بخش مجزا بوده که از هر کدام برای هدف خاصی استفاده می‌گردد. در ادامه شرح خواهیم داد که هر قسمت از این بسته آموزشی شامل چه مباحثی است.

در این بخش جزوه آموزشی وجود دارد که معمولاً پس از روخوانی کتاب‌درسی خوانده می‌شود. البته دانش‌آموزانی که فرصت خواندن کتب درسی را ندارند و یا خواندن از روی کتاب را بی‌فایده می‌دانند می‌توانند از این بخش استفاده کنند. در جزوه آموزشی ما، پرتکرارترین و مهم‌ترین نکته‌ها که در سال‌های گذشته بستری برای سوالات امتحانات نهایی بوده‌اند، بیان شده‌اند. این نکات طبق اصول روان‌شناسی و با استفاده از رنگ‌ها، شکل‌ها، نمودارها و درخت‌واره‌هایی در جزوه قرار داده شده‌اند. مقالات معتبر آموزشی حاکی از آن است، مطالب درسی که به صورت شماتیک ارائه می‌شوند، می‌توانند تأثیر بیشتری در یادگیری داشته باشند.

در بخش دوم بسته آموزشی ما، نمونه سوالات امتحانی به تفکیک هر درس قرار داده شده‌اند. در این بخش بیش از ده ها سوال برای هر درس به چاپ رسیده است. این سوالات هم به صورت تألیفی بوده و هم گردآوری از مدارس نمونه و معتبر در سراسر کشور هستند. سوالات تألیفی توسط اساتید به نام و خبره در گروه آموزشی ما تألیف شده‌اند. علاوه بر این، تمامی نمونه سوالات دارای پاسخ‌نامه بوده که توسط همین اساتید نوشته شده‌اند. توجه داشته باشید که این بخش از نمونه سوالات برای تسلط شما به مباحث درسی می‌باشد.

این بخش از نمونه سوالات مجموعی از تمامی دروس بوده و دقیقاً مشابه سوالات امتحانات نهایی است. در حقیقت شما باید این قسمت را قبل از امتحان مطالعه بفرمایید. نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی که در این بخش قرار داده شده‌اند می‌توانند به صورت زمان‌بندی‌شده مورداستفاده قرار گیرند.

دانلود نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی با کمک همین وب سایت

در ادامه همین صفحه، ما یک بسته کوچک از نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی مجموعه خود را برای دانلود قرار دادیم. شما با مطالعه این بخش می‌توانید بهتر تصمیم بگیرید که این بسته‌های آموزشی تا چه اندازه می‌توانند برای شما مفید باشند. علاوه بر این، برای تهیه بسته‌های کامل می‌توانید از طریق همین وب‌سایت با تخفیف 50 درصدی هدیه دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با تلفن‌های 09121965703 و 02144254030 تماس بگیرید.

در این مقاله ما شما را با دانلود نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی آشنا ساختیم. شما یادگرفتید که چرا نمونه سوالات مهم هستند و چگونه می توانند در قبولی در کنکور شما موثر باشند. علاوه بر این ما به شما راه حلی ارائه دادیم که توسط آن بتوانید این بسته های آموزشی را با تخفیف 50 درصدی تهیه کنید.

از این بخش می‌توانید فایل های درس ریاضی و آمار دهم رشته انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه ریاضی و آمار دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس ریاضی و آمار دهم انسانی دانلود پاسخنامه ریاضی و آمار دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۱
ارسال دیدگاه جدید