دانلود جزوه علوم و فنون دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه

دانلود جزوه علوم و فنون دهم انسانی درس به درس با نمونه سوال و پاسخنامه
در این پست می‌خوانید:
4.7/5 - (3 امتیاز)

بهترین روش برای موفقیت در امتحانات نهایی و یا اصلاً هر نوع امتحانی، استفاده از نمونه سوال مربوط به آن درس می‌باشد. برای همین است که دانش‌آموزان ممتاز اغلب از نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی استفاده می‌کنند. در حقیقت ما توصیه می‌کنیم، دانش‌آموزانی که تازه وارد یک مقطع می‌شوند، حتماً از نمونه سوالات متنوع و جامع استفاده نمایند.

با این کار آن‌ها می‌توانند بهتر خود را برای امتحانات آماده سازند. علاوه بر این، این روزها نمرات امتحانات نهایی بسیار حائز اهمیت شده است. مخصوصاً برای دانش‌آموزانی که مقطع دهم هستند و سهم معدلشان در کنکور بیش از 40 درصد است.

در سال‌های گذشته، درسی در کتب ادبیات دبیرستان وجود داشت که نامش پله‌پله تا ملاقات باخدا بود. شاید از خود بپرسید که این مثال چه ربطی به قبولی در کنکور دارد. اما باید بدانید همان‌طور که برای رسیدن به کمال (که همان دوستی باخدا است) باید قدم‌به‌قدم پیش بروید، برای قبولی در کنکور که بزرگ‌ترین دروازه ورود شما به تحصیلات آکادمیک است، نیاز دارید که پله به پله قدم بردارید.

نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی بهترین راه برای موفقیت در کنکور

در حقیقت دانش‌آموزان باید پله‌پله سنگ بنای موفقت خود را بگذارند تا بتوانند در کنکور موفق شوند. اما چگونه این امکان‌پذیر است؟ طبق نظر شورای انقلاب‌فرهنگی، باید معدل مقطع دبیرستان در کنکور اعمال شود. آن‌ها این تأثیر را هر ساله افزایش می‌دهند. زیرا بر این باور هستند که دانش‌آموزان باید کم‌کم خود را برای کنکور آماده سازند.

در حقیقت پله اول برای دانش‌آموزان این است که در هر امتحانی بیشترین نمره را کسب کنند. پله دوم آن است که معدل ترم خود را افزایش دهند. پله سوم افزایش معدل کل سال و پله نهایی افزایش معدل کل دیپلم است.

در سال‌های گذشته دانش‌آموزان از همان سال دهم شروع به تست‌زنی و کنکوری خواندن می‌کردند. این روند تا زمانی بود که معدل دیپلم در کنکور تنها تأثیر مثبت داشت. اما از پارسال به بعد و پس از اعلام سازمان سنجش در خصوص تأثیر معدل در کنکور، دانش‌آموزان بایستی حتماً نه‌تنها خود را برای کنکور آماده سازند، بلکه باید با کمک نمونه سؤالاتی مانند نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی معدل خود را افزایش دهند. این افزایش معدل می‌تواند در سال دوازدهم به طرز غیر قابل باوری در نتیجه نهایی کنکور مؤثر باشد.

جزوات علوم و فنون دهم انسانی بهترین گزینه برای موفقیت در امتحانات نهایی

نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی از سه بخش مجزا تشکیل شده است. دانش‌آموزان می‌توانند با مطالعه این سه بخش در امتحانات بالاترین نمرات را کسب کنند. در حقیقت این سه بخش به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانش‌آموزان می‌توانند تنها با خواندن و تسلط بر محتوای این سه بخش، بدون روخوانی کتاب، در امتحانات نهایی بیشترین نمره را دریافت کنند. حال این سه بخش چه هستند:

استفاده از جزوه آموزشی با بهینه‌ترین محتوا. این جمله بدان معناست که جزوه پیشروی شما دارای مهم‌ترین نکات و پرتکرارترین نکات می‌باشد. احتمالاً شما نیز متوجه شده‌اید که همیشه بخش‌هایی از کتاب مهم‌تر از سایر بخش‌ها است و همیشه تعداد بیشتری سوال از آن قسمت طرح می‌شود. به همین دلیل ما نیز با کمک اساتید مجرب و باسابقه خود، این بخش‌ها را بیشتر موردتوجه قرار دادیم.

بخش دوم ما مربوط به نمونه سؤالاتی است که مربوط به هر درس می‌باشد. این نمونه سوالات تنها از همان موضوع درس انتخاب شده‌اند. مثلاً نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی، برای هر درس جداگانه و به تعداد بیش از 200 سوال تألیفی و گردآوری شده، طرح شده‌اند. این سوالات توسط نفرات برتر کنکور و اساتید مجموعه پاسخ داده شده‌اند.

در بخش سوم شما می‌توانید خود را برای امتحانات نهایی آماده سازید. سوالات مربوط به این بخش مجموعی از تمامی درس‌ها بوده و شما با کمک آن‌ها می‌توانید چند روز مانده به امتحان نهایی، از این بسته‌های آموزشی استفاده کنید. حتی می‌توانید این بسته‌های آموزشی را به صورت زمان‌بندی‌شده نیز بخوانید. نحوه خواندن بسته‌های نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی را می‌توانید از مشاوران ما از طریق (02144431313 و 09121975090) جویا شوید.

نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی را از ما بخواهید

داشتن نمونه سوال معتبر می‌تواند شما را بیش‌ازپیش در امتحانات موفق کند. زیرا این سوالات، تمرینی برای روز امتحان می‌باشند. به همین دلیل است که ما از بهترین اساتید رشته انسانی برای طرح سوالات تألیفی کمک گرفته‌ایم.

علاوه بر این، ما سوالات چند سال اخیر دبیرستان‌های ممتاز سطح کشور و سوالات امتحانات نهایی را گردآوری کرده‌ایم تا با کمک آن‌ها بتوانیم قوی‌ترین بسته آموزشی نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی را برای شما فراهم کنیم؛ بنابراین دور از انتظار نیست که شما این سوالات را در روز امتحان در برگه امتحانی خود مشاهده کنید.

هر چند که بسیاری از دانش‌آموزان نیز همین ادعا را داشته‌اند. در حقیقت بارها مشاهده شده که دانش‌آموزان باذوق وصف‌ناپذیری بعد از امتحان با ما تماس گرفته‌اند و گفته‌اند که سوالات امتحانی دقیقاً مشابه همان بسته آموزشی بوده است و این افتخار و رسالت ماست که توانسته‌ایم یک دانش‌آموز را به هدف خود برسانیم.

اگر به پایین همین صفحه نگاهی بیندازید، خواهید دید که یک بسته از نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی برای دانلود قرار گرفته؛ در حقیقت ما این بسته را به‌عنوان نمونه‌ای 10 صفحه‌ای برای شما گذاشته‌ایم تا شما با مطالعه این قسمت‌ها بتوانید راحت تصمیم به تهیه این بسته‌های آموزشی بگیرید.

علاوه بر این، مهندس حسین بنائی و تیم همراهشان تدبیری اندیشیده‌اند که در آن دانش‌آموزان بتوانند در مدت‌زمان محدودی و با خرید از طریق همین وب‌سایت، از تخفیف 50 درصدی ما استفاده نمایند. البته در نظر داشته باشید که مدت استفاده از این تخفیف بسیار محدود می‌باشد. شما برای اطلاع از شرایط خرید می‌توانید با شماره‌های 09121965703 و 02144254030 تماس بگیرید.

در این مقاله ما شما را با بسته آموزشی نمونه سوالات علوم و فنون دهم انسانی آشنا کردیم. شما متوجه شدید که چرا باید از بسته‌های آموزشی نمونه سوال استفاده کرد و چگونه این بسته‌ها می‌توانند در قبولی کنکور تأثیرگذار باشند.

از این بخش می‌توانید فایل های درس جامعه شناسی دهم انسانی را دانلود کنید.

جعبه دانلود فایل۳ فایل
دانلود جزوه علوم و فنون دهم انسانی دانلود نمونه سوالات درس به درس علوم و فنون دهم انسانی دانلود پاسخنامه علوم و فنون دهم انسانی
پسورد فایل: رمز ندارد!
گزارش خرابی لینک دانلود
درصورتی که لینک های دانلود مشکل دارند، در قسمت توضیحات بصورت کامل توضیج دهید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید